Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Így van veszteni valód nincs próbáld meg és ha nemsikerül akkor csere ,hogy bontottat-e nemtudom ha fogaskerekek jók akkor annaksem lehet baja.Arra vigyázz hogy visszatudd rakni méga nem is jó amig nemlessz hogy addig is tömitse a blokkot mert anélkül is tudsz vele menni max elöre bekevered neki az 50-es keveréket.5 liter benyához 1dl oil.
Köszi holnap már okosabb leszek
Gőzöm nincs menyi egy pumpa ,de mint teis láthatod lényegében egybenvan és csak a teteét tudod levenni az a tengely ami szivárog az meg préselve van!
köszi holnap rámozdulok azt majdlessz valami. ha nagyongáz akkor ujjat vagy bontósat javasolsz.
Próbáld meg az olajpunpát szétthúzni és felszimeringezni a tengelyt ,de óvatossan szedd szét mert televan apró cuccokal.De sok jót nemígérek!
ez elég rosszul hangzik mivel az olajpumpa jól mükszik csak a tengely mellettszivárog az oil. a csere nagyon horror lehet
Az a bibi hogy az olajpunpát nemnagyon lehet javittani általában csak cserélni.
Igen 50-es alapjárati fuvóka ,de lehet hogy a tiedben is azvan.
igen a tengelytől szivárog dde hogy lehet kivenni vagy felülről csavarozzam szét
sztem ott belül van egy kis gumigyűrű és az ment ki ha a tengelytől szivárog.
sziasztok. van egykis problema ahova agázbovden becsatlakozik a kis tengely mellett szivárog az olaj amit a benzinhez kever. ha valaki találkozott már ilyen problémával vagy tud valami okkosságot irjon .köszi.
segitsen pls valaki. nem keményedik istennek se a hátsófékem. gumit sikeresen megcsinálták 2be fájt
hay mindenkinek
érdekelne sportdob kinek van jelentkezzen
vmi rendes dudád nincs?
neonra gondoltam elsősorban, vis nekem az volt, meg most van benn sziréna
meg hasonlo ilyen hülyeségek:D
amúgy, ma voltam bennt kérdezősködni. 500ft a főfúvóka, és 50es levegővel? mármint 50es alapjárati fúvóka v hogy?
Ja megnézegettem és a tényleg 50 esé a felyidomod pedig olyan nagynak tűnik.De legalább beigazolódott,hogy az enyém meg tényleg a pálya változat nem az utcai!
viszont ily sport kipuff rendszert nemtudnál véletlenül használtat 2002-es rs 50re?
mingyá lesz.akarok bele tenni kis számítógép neonokat.már a házi stroboszkóp kész csak be kell ekkenteni.meg tervezek bele 1 kis erősítőt .festés.ilyenekre gondoltál?
ha sisak volt rajta honnan tudod h szép volt?valld be csak a motor volt szép de gondoltad h szép motornak szép gazdája
elmegyünk érted is
nekem váltóolajra a Repsol vetették velem 10W30.asszem 2200ból kijött a 2 fél literes flakon de ugye csak 7 dl kell bele uh innentől csak 1 doboz kell mindig.
hát igen.régen vót az a KRESZ vizsga mi?
ezeket a képeket mellékelhetnénk?köszönöm
egyébként ez nem a 60-as utazó hibája hanem a 260-asé