Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Mondom ha az 50-es hengereddobja van fent akkor az fojtja nem a karbi.Ki kell herélni és akkor felpörög.Az én 80-as hengerem elsem indult a gyári dobbal amig ki nem heréltem.
Rendben akkor holnap reggel 9-kor megyünk a hídalá
oksa de akkor hol lehet a hiba halvány fogalmam sincs
ja má el is olvastam.majd körbenézek.akkor ott.
Ja bip-bip önnek üzenete van!
Nekem ott is jó!A kártyákat ha tudod hozd el mert akkor el is kezdm intézni.
ok.9kor hol?megint híd?
Sztem 9 körül megintjó de csak délelött mert délután a műhejt intézem azért kértem szabit.
akkor már nem kell imádkozni ?mikor keljek fel ?vagy akkor neked holnap már nem is kell menned?önnek 1 új e-mailje érkezett
A holnap az oké!Ja megjött az aksim Hú de pöcc!
nekem se jó mert én meg próbamelón leszek.a holnap nekem jó lenne.meg péntek is
Visszatérve biztos a rezid folyt ha dobsz egy képet róla megmondom hogy hol heréld!
Holnaptól szabin vagyok de csüt nemjó mert ballag az öcsém!Dobtam mailt!
hupsz!délelőtt
egyik délután kiugorhatnánk 'ring're.
Óhhhhhhhhh!Sztornó!
Az enyémen 80-as henger van és 19-es dell karbi (a bejáratás miatt kicsi) 105ös a föfuvóka ,de ezzel is kegyetlen.Nem a karbinál lessz a gond.Bár én a 21-est nagynak találom én ha versenyzek a 20-as dellt használom és úgy is gyilkos.
khm...van 1 olyan cég ahol ingyen nyomtatnak..de
Azt ne mond ,hogy csináltattál!Mert ha igen akkor nemvagy normális!
Hú az nincs a szomszédban!A dobod az még az 50-esé és heréletlen?Mert ha igen akkor a 70-es hengert nem is fogod beállittani!
legalább hogy hanyas fuvókátol keresgéljek
ma délutánra lesz nálam itthon 120db .elég?írok e-mailt olvad majd el.csinálhatunk szórólapot is.
Gratulálok!Bárcsak már ott tartanánk hogy nemtudnám hova tenni a mocikat.Apropó a kártya mintákat áttudod nekem küldeni úgy megformálva ,hogy egy A4-es lapra ráférjen anyiamenyi csak tud mert akkor mennék és nyomtatnám ki őket és vagdosnám fel ,hogy minél elöbb legyen valami.Egyébként szórólapon is gondolkodtam.
békésmegye sarkad
hol lax?nem olyan egyszerű beállítani.