Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

amit mondani tudok h a 120 előre kurva sok.hátul a 140 elmegy bár én már néha peremen fordulok mert annyira kidudorodik.az enyém Pirelli Sport Demon én eddig meg vagyok elégedve vele.nagyon jól tapad.hidegben sem érzem h vészesebb lenne persze akkor nem kockáztatok.
na majd elmegyün érted és felhozunk.nekem minden egyes pillana öröm mikor motorra ülhetek uh nekem nem lenne gond.megyek én egyedül is.aztán elvezetlek ide.innen meg gedeon átveszi a vezérszerepet.mégiscsak ő itt az öreg róka
Aprilia rs 50 2003-as fix ár:255 e ft.
2db rs 50 2007-2008 évj. eladó.Ár 495-550 e ft 8000km-2800.Full malossi tuning 100 feletti végsebesség.A fehérben pedig még benne a gyári folytás. Tel:06 70 459-6036 Debrecen.
aprilia rs 50 97.-es évj.sebessséges.Full polini tuningal.Motoplatt verseny gyújtással 25.-ös dellortó karbival.Újszerü dunlop gumikkal.Páratlan gyorsulással 12 e feletti fordulat számmal.Hobbi verseny célra eladó.Fix Ár:150 e ft
lehet csak én vagyok hülye de ezt nemértem
teljesítmény növelő matrica is játszik?
vizuális tuning senkinek nincs az RSén?
de most komolyan ! Ejjj... megbabonázott a csaj. Kár hogy kocsival voltam. kis utcákban járkált vele. aztán hagytam h rám előzzön.

Valaki ismeri?
erre már én is gondoltam már ígyis bájlogolva volt a csapágy de nemtom elég erős lenne e egy nagyobb csapágyfészekkel a fala az agynak. mert nem túl vastag azon a részen
Ha van jó esztergályos a közelben, akkor marasd ki, és esztergáltass bele 1 perselyt! Nem lehetetlen, nekem az RG-men szétment a hátsófék(dobfékes volt), és esztergáltak bele perselyt! Olcsóbb mint egy felni!
nem tudtok honnan tudnék szerezni nem új áron egy hátsó felnit 2002es rshez?
enyémbe a csapágyfészek szétment
Ja tocka tetszik a rendszámod!
Az indok az korrekt az biztos!
Akkorsem látszik bammeg!Kérdezz mást is mitlát?
nem miattad de am is jol jött. van indok uj gummára
Nehogymá miattam kaptál defektet!Senki nemmondta ,hogy csinálj egy fekete videot!
megymegy a km óra és 0:25nél szivató és hupp... megindulnak a számok növekvő sorrendben
Szerelem első látásra?Nemlehet ,hogy hosszú haju srácvolt?
Hát neharagugy eböl a videobol szartse láttam!Láttam szép piros műszerfalat a nagy feketeséget meg ,hogy viszonylag szép hangja van a mocinak,de ezen kívül semmi!
nekem irj . kiementem miattad! megcsinálni ezt a szart. kilukadt a gumim. szal most kurvára nézd meg azt a fos videot és utána mond hogy hazudok
Hali!
Láttam ma Békéscsabán egy gyönyörű leányzót, barna hosszú haj a sisak alól kivillant.Elég új Aprilia, és látszott hogy most vehette.
Nem tudja valaki ki ő ?

Rs50 volt
A fuvóka befogatási méretek azok ugyanazok mindegy ,hogy 17,5 vagí 19 esetleg 21 mindegyikbe beletudod rakni a fuvókát,hogy a tied melyik gőzömsincs.
17.5-es dellorto karbiból 3félét is találtam. melyik lenne az ami nekemis van?:/ vagy fúvókái ugyanolyanok? meg külön fúvókákat nemtaláltam ezeken a honlapokon.
0:25nél huzok rá egyszer szivatot mint hallod/látod. és akkor indul meg