Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

mellesleg a fékemet is ő "csinálta" meg forumon keresztül nyakig olajban voltam laptoppal garázsba és ugy csináltuk..
nem nem. nem azt mondtam h más a blokk. hanem pl ha a rezóját szét akarja vágni. akkor engem kérdezzen. speciel erre gondoltam.
bocs h így belevau.szerintem meg ha valami gond van akkor mi is bátran segítünk.persze nem mindig az a jó amit mondunk.én speciel NEM értek a motorokhoz ez tény.csak hallottam dolgokat és láttam dolgokat.gedeonról inkább ne beszéljünk.sztem elég végignézni h miket írogatott ide fórumra és kiderül h mennyire vágja a témát.lehet h 2008as motort még nem látott és nem szedett szét "nagyjából" de nem hiszem h más alkatrészek lennének benne.
ha valami gondod van tőlem vagy Zoltántól kérdezt mert mi már "nagyjábol" szétszedtük a vasakat és nemtudom hogy hány 2008as motort látott belűről gedeeon vagy dhfear. és ez nem oltás csak gondolatmenet
üzenet a moderátornak topic
nem is kell.csak gedeon vett rá pályakipufogót (sport) meg nagyobb tompítót.csak ki kell belezned a rezót és jobb lesz a helyzet
kipufogót venni nemakarok rá, nemszeretnék sokat költeni csakh jobban mennyen egy kicsit. a rezót meg majd valamikor szétvágjuk, és kikapjuk azt a katalizátort.
sztem először szedd ki a fojtást a rezóból és utána nézd meg h be lehet e állítani a karbit ha kevés neki a cucc akkor érdemes nagyobb fúvóka.az 50es kipufogó nagyon megfojtja.gedeon-nak be se indult a gyári kipuffal a 80as hengere.
Aksit kb. 1 hónapja vettem.
gedeon, multkor írtad h karbimmal lehetne variálni. gondoltam rá hogy veszek bele egy nagyobb főfúvókát, és később kivágni az első dobbol a katalizátort. te mit javasolnál?
aksi szint?nem lehet h már kicsit régi az aksid?mikor cserélted utoljára?
ELADÓ!06 30 391 53 63
Sziasztok! Mi a probléma, ha nem tölti a motor az aksit? Addig van világításom, amíg az aksi bírja és ha leveszem az akusarut nem megy a világítás se az index.
hát bocs h így beszólok de nemtom hány Habana rohangálhat az utcákon.ha sokan vannak akkor lehet menni fog a fórum.ha nem akkor sztem ezér nem érdemes újat nyitni.amúgy írni kell ide és megoldják.lehet várni kell
há én is kinnvoltam.csak elkerültük egymást mert írtam h félre leszek ott.bár így is 18ra ott voltam csak addigra te mán elmentél.aztán visszamentem még 41 körül is a javított verzióval is.na majd akkor csörögj.
"igen megcsináltuk"
Bocs nem hülyevagyok a forum oldal alján van az észrevétel ott próbáld.
Kőzöm nincs írj a boncterembe az operátornak!
Hú bammeg most nézem te nemjó tel számot tudsz sőtt a kártyákon sem jó! A számok jók csak kicsit megvannak keveredve! Te ezt írtad 20 537-24-86 közben a számom meg 20 537-28-46 vaze ezt elkurtuk!
Elnézést hogy ide írok, de hol találnék olyat aki nyitna egy Aprilia Habana topicot ?
Elnézést a kellemetlenségért
Dobtál sms-t hú vaze nemkeptam meg!De mingyár felhívlak amint megjön az asszony mert az enyém lemerült.Én kimentem.Ha délutánra szárad a csík akkor kimehetünk mert délelött elintézem a dolgom.
te ilyen 1 szar időt .neked mi van a telefonoddal?küldtem 1 sms-t.gondolom esőbe nem megyünk ki.
csövi
Igen a bejáratáshoz én is ezt tudom javasolni és kicsit alacsonyabb hőértékü gyertyát pl NGK BR8ES-de ez már részletkérdés.Plusz a bejáratás alatt a tankolt benzint is keverd kicsit be mongyuk 50-re (5 liter benyához 1dl oil) így ha a moci is adhozzá oilt akkor lesz kb. 30-as keveréked kicsit füstöl de a bejáratás alatt kell a kenés 500km után már elhagyhatod a + oilt. Széles utat!
köszi Gedeon megy már mint állat mifelénk arr4a esküdnek ha bejáródik akkor lehet finomítani fő fuvokával játszani es a dobot kiherélni és egy darabig kb 500 km csak 8-e -ig pörgetni mi a véleményed nekem így a távolbol is ugy tünik jobban vágod mint mi! Különben előztő forum oldakon megtaláltam hogy hol lell kivágni a rezót azt is te irtad ezért nem küldtem képet
te vagy az én emberem!
és bebizonyosodott h 2000es a mocim.és akkor RsDanee-é is.
kösziköszikösziköszikööööössszzzziiii

tom még csak barátkozol a gondolattal h RSed legyen.újat akarsz v használtat?néztél már?