Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

2005-ben még régebbi Rs volt azon kisebb a gyári gumiméret hátul 110/80 R17 elől 90/80 R17
minél hamarabb tedd fel azt a videót:)
sőt mi több. mostelmegyek! 20perc.
mit kapok ha igen? holnap ugy kezdem napot hogy csinálok onboardot. és ha hazudok akkor nekem adod a motorod. na?
jelenleg elől 90/80 hátul 110/80 van és gyanusan nemjó hátra dobok egy 120/70et az jólehet
nemkell kísérgetni, köszi. ha mennék, akkor lennénk többenis. 25ös cbr, 25ös tuareg, meg mittomén még kik:D
Azt ne mond hogy 9000-es fordulatnál benyomod a szivatót meleg mocinál (vagyis megfolytod!) és akkor jobban megy! Te figyusz hagyuk légyszi hagyuk!
am meg sashegyen már voltam bátyámnál moccal ez nem elindulás kérdése hanem pénz! nincs 10 ezrem benzinre mert annyit enne...
Na Győr sincs messzeb mint TATA egyébként le is mehetek érted mocival és felkisérlek meg haza is!
én nem beszélek le senkit. és a 90 az szivato nélkül volt. te sem tudod mit olvasol
az első gumi az 100/80 :P a gyári adatoknál énis 110/80at olvastam, ebben a hitben is voltam gumikeresés közben, aztán láttam h elől csak 100/80 van...
Figyu gergo minek beszéledle az hogy te nemmersz elindulni attol még mást nemkéne lebeszélni.Melesleg az elöbb max 90 volt a mocid vége mostmeg 100 te semtudod mitmondasz.
hát Pesten meg győrben pl nemvoltam, de már mentem le fehérvárra, várpalotára, tatabányára, igaz ezek nincsenek túl messze
Gumik elöl: 110/80 - 17
Gumik hátul: 130/70 - 17
jobebasztál párszor?
Én is 80-90 el utazok mindenhova bőven elég!Az autók is csak 90 el mehetnének!Különben segédmocival max 40 km/h a kressz szerint mindenhol!Engem is ugy világosítottak fel!Figyu én voltam már Pesten Esztergomban Veszprémben nincs gond!
ez értelmes volt... úgyértem hogy voltam már sok helyen ezzel a géppel
nana voltam azért már jópár felé...
Sziasztok .Egy kis segitség kellene.vettem a lányomnak ballagásra egy 2005ös rs-t van rajta egy kis csinálnivaló .érdekelne hogy ki milyen és mekkora gumival megy elöl hátul illetve hogy a váltóba milyen olaj az előirás vagy mi a jó kinek mi a tapasztalata köszi.
aztán majd lesz halál..
akkor megyek túrázni városi tempóban, na
nalátod. akk hova akarsz menni? annyival mész városban
olyan 60körül van
namert mennyivel tudsz menni utazoba? és még az utazo is erős kifejezés max 70... én most ennyi lofasz tuningal utazóm 90es... és igy nem nyomnak le ésmég odais tudok lépni ha kell 100ig ..fölötte kékhalál..
hát mondjuk ja. ez a 81es főút sem a legelhagyatottabb út:D