Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nekem sajna nincs kamerám de azon vagyok ,hogy szerezzek egyet.Csinálunk egy szupi vidit dhfearral.
feltoltam. moderátort várom.
nekem se de a motorkerekpargumik.hu n találsz többfajta lehetőséget.
Bence/gixer/ Köszönöm az dicséretet még elpirulok.
nemtölti be
hát lehet h nemvolt jó ötlet most elmenni...:S hogy sikerült amúgy? Continental Contitwist sport sm r17.hu-n tudsz venni, én is ezeket fogom megvenni, amint összejön rá a pénz:)
vidi mindjárt fenntvan. véletlenül fejjel lefele fogtam telót. na. ahol elveszem a kezem ugyis látszik ott huzom rászivatót és ha nem is látod de hallod h ugrik. a váltást nem kritizálni... kuplung nélkül történt. máshogy nemtudtam meggggoldani
Pest környékéről senkinek nincs rajtam kívül Rs 50-e? mer már elég régóta olvasgatom itt a fórumot és még nem volt sok környékbeli

pedig ha lennénk egy páran akkor leugranék szívesen győrbe 9.-én
kicsit mintha tényleg különbözne a többi rs-től. de látszik h törődnek vele, szépen egybenvan:)
nagyonjo akkor most nekem nézzetek hátsót.. kidurrant. teszek képet róla
Tessék még a fujás hátravan meg a plexi!
Aztán miértnem?
ezt köszi tied a maxisürge lepattanó
pályázás nem lessz még örülnifog a nagylány ha megtanulja a váltó/gáz/ kuplung /fék összhangot mert eddig csak robogózott.
Végül is nemrossz a motoroil sem de azért én javasolnék valami álltalános hejtómű olajat pl 10V20-as stb sima kocsiba valót.Kismotorba simon babetta stb én is moci olajat rakok de ilyen fordulatu váltónál már veszíthet a viszkoból (kenés nélkül kicsuszhat a fogaskerekek közül.
http://motorsport.wplanet.hu/t...

itt leirnak mindent a motorról
én Valvoline 10w40-est raktam bele. én találtam most neten egy kezelési és karbantartási útmutatót és ott agipot irnak

inkább motul vagy valvoline v bármi de én agipot semmi pénzér nem raknék bele
Előre nemjavaslom a szélesebb gumit mert kúszni fog a kanyarban hátra jó a 120 -as de nagyobbat ne mert akkormeg tolja a valagát a döntésnél.
10/40az sima motorolaj most valami piros csöpög belőle a tömités mellett ami elméletileg automataváltó olaj vagy80v90es
pár képet dobj már fel a gépedről, kíváncsi vok rá.
Akkor baszottsok levegőt kap a motorod és rohattkevés benzint!Akkor viszont nemehet 9l/100km ahogy írtad illetve ha mégis akkor főtengely szimeringes,de ezek ellenére sem hiszem el hogy szivatóval jobb!Ez baromság!Az tévhit ,hogy több benzintöl jobban megy vaze levegőkell a mocinak levegő!Ha futsz neked is levegőkell nem víz csak utánna!Rakhatsz fel videót nembizonyitt semmit ezt akkor honném el ha ráülnék,de még akkor is lenne fentartásom.Mellesleg szeretnéd ha tiedlenne a mocim lehet hogy nem olyan csillivilli mint a tied nem éles idomok vannak rajta és 300000 el kevsebbet ér ,de keresztben megeszi a tied!
hát én az előző motoromba(dt50) meg ebbe is 10w40-es motul olajat tettem. aztmondják az jó bele. de várd meg hogy a szakik mitmondanak
köszi akkor előe is eggyel szélesebbet teszek 100/80at. a váltó olaj kellene még hogy milyen
amúgy szerintetek megérte nekem a hátsó dob a fáradtságot? hangja sztetek milyen lett? sztem nagyon jó:D