Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

1998 as
töltöm..
Hú nemtudom neked már mivolt a problémád neharagugy ,de sokan vagytok.Ird meg légyszi ujra és meglátjuk tudok-e segitteni.
Próbáljuk meg ,de nemigérek semmit.
figy. felveszem a hangját most lemegyek az jo? és feltolom vidik közé
Az enyém 130-at persze ehez út is kell!
Így látatlanban nemtudok segitteni!Hodd el nem nemakarok de ahoz hallanom és látnom kéne!Ha tényleg azok a cuccok vannak rajta amiket írtál annak menniekell!dhfearnak alap és nagyonmegy 115 mértem mellette!Pedig csak egy 13-as elsö fogat raktunkrá és beállitottam a karbit.
mikori?
Helló!

rs 50 70 ccm es top hengerrel és 13 mas fogaskerékkel kb. mennyit megy?
Előre is kössz!
Abban az üziben nem kötekedtem csak leirtam a tényeket!Én nemvagyok a veszekedős fajta.
én kurvára unom már hoyg nemmegy a motor. szivatot kell ráhuznom mert nem pörög 9 fölé az istenért se 6.ban
Aha de a polírozást akorsem tudom.egyébként ismerem a fuvóka marot de nem látom értelmét én is inkább megveszem mert kitudja mikor kivánja a mocim a kissebb fuvókát!Mert a nagyobb nem mindig jó!
[17057] ma 17:19 re irtam, de mondom hogy mindegy..
Te ezt most nekem írtad?Mert akkor nézd meg az E-maijaidat hogy neked ment-e a "kötekedős" üzenet.Mert azzal dhfeartól köszöntem el!
a kszélethez van egy olyan kis izé amin van sok kölünbözö méretű henger és azokat beleprobálgatod és amelyik jo bele akkora. Soproni Suzuki..
Aha! és mivel polírozod ki ,hogy simalegyen?Hogy ne keltsen felesleges örvényt? és úgy hogyan tudod hogy mekkira a mérete már csak a hozzávaló sibertű miatt kérdem.
kisbarátom. én nem okoskodtam és nem kötekedtem szerintem, szóval Te se tedd
Szeva te kis kötekedő!
Srác amikor a reziröl volt szó akkor ugyan arrol a dobrol volt szó mint pl dhfear-é és nem a tiedé!Azt pedig ottkell vágni ahol ÉN mutattam nem pedig ott ahol te!A tiedét hátrább kell vágni azt is tudom sött még a végcső elött is van egy folytás!Egyébként eddig csak 2 2008-as rs-t javitottam ill álitottam be mert a szak szervizben nemtudták 2006-os 4db 2007-es RS pedik szint 2.AF1 ből 13 ,98 elötti RS (trapéz lámpáju) 19 ,98-2005 ig (ami olyan mint az enyém) abbol 37 ez eddigi RS referenciám!Egyébként a tieden ugyan az a AM blokk van mint az enyém lényegében a dobrendszer sem változott csak máshogyan néz ki mert középen megy el!
én ezt a fuvoka dolgot h veszek nagyobb fuvokát nemértem:S:S:S nálunk ha nagyob fúvoka kell akk felfurjuk fuvoka furoval (iszonyathegyes hosszu reszelő)
vitázik a faszom
inkább megyek dógozni
cső mindenkinek
Ha megtudod mondani hanyas hengered van mekkora a karbid és a fuvókáid akkor többet tudok segitteni!
Nemtudom mert a világittásnak eredetileg tekercsröl kéne mennie nálad elvan kötve valami.A mocidon van gyújtó tekercs VILÁGITTÓ tekercs és egy tekercs ami töltésért felel (de csak szinten tartó töltésröl van szó ez nem akksi töltő) az akumlátorrol elvileg csak a müszerfal 1-2 eleme az indittás és az index mehet!A másik az akumlátorra 3 vezeték megy a + ra 2 vezeték egy a táp a másik a töltés majd a - értelemszerüen a test.
ja csak ti amit mondtatok hogy ki hol vágja szét a 08on kurván nem ott kell amit te mutattál. de a faszért vitázol nemkell a műbalhé
ő is szétvágta a rezóját és ő is kiszedte belőle a fojtást .