Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

szó sem volt arról h mennyit megy végre.és télleg nem fikázásképpen montduk/tam.csak feltűnt de lehet h csak mert video.ha egyszer átgurulsz ide akkor szívesen átnézzük ha bármi problémád lesz.amúgy is jó lenne 1 RS tali.Balaton jó lesz ?
ezen ne sporolj
Még 1 kérdésem lenne.
Valakinek nincs elsö lámpába foncsor?
Mert nekem kivan olvadva meg le van már mattulva.
A régi gazdija olyan barom volt hogy nagyobb égőt rakott bele és szépen kiolvadt az égő alatt:@
találtam neten többet is, 2600 a 6m-es darab, meg méretre hajlított, amibe szöveget is lehet iratni, annál 3000 a 2kerékre... csak vhogy olcsóbban szeretnék kijönni
NE vegyél attol akitől én vettem mert egy kalap fos a cucc... nem mondom h ki volt de ő hirdette itt és vettem és szar.
SZiasztok!
Valaki tudna nekem segíteni abban hogy olyan leírást keresek aprilia rs 2003ashoz amiben le van írva a féktárcsa mérete a karbi mérete szoval ilyen technikai paramétereket.
Elöreis köszönet!
tényleg, még régebben írta vki h van eladó felnicsík... szal nemsoká úgyis leszedem a kereket a gumik miatt, és akkor egyből feltudnám tenni a felnicsíkot is. ha vakinek van, szóljon:D
hát ha ilyen fetést szeretnél(márha csak a festésben tér el) akkor sztem lefested az idomokat fehérre, és matricákkat meglehet oldani h ilyen legyen. www.motormatrica.hu vagy az egészet airbush festéssel...
egy kis érdekesség gyári festéssel 94-06-ig rs-ek
http://gtasan.free.fr/modeles-...
és 2005-ös évjáratnál van ez az Ms team kivitel
egyáltalán nem.. szerintem biztos nem. ha lenne iylen akk az akkora fanatikus lenne h itt kockulna
egy kérdés szerintetek ebből a kivitelből
http://gtasan.free.fr/images/g...
lehet találni magyarországon pár példányt vagy olyan ritka hogy egyáltalán nem?
ez a motor azért ennyi mert minőség NINCS radiális fék fém fékcső ennyire preciz műszerfal stbstbstbstbstb 5év gari és az enyém kis(120.000) tuninggal picsául megy és jopár 25öst seggenhagyok ami 4T
de amúgy sokan azzal jönnek hogy ennyi pénzt egy 50esért, éshogy ilyen meg olyan tuning robogók leverik. pont leszarom hogy legyorsulnak, ha gyorsulásra kell gép, akkor veszek használtan egy rs-t mondjuk, és azt feltuningolom. egyébként döntögetni szeretek, főleg ha végre meglesz az új gumi...
én nemszoktam gyorsulgatni... najó azért néha:D de egyébként erőben ottvan most mint haver 80as dt-je, amin megvan reszelve a felömlő, megmost istenem, nemtom honnan jött nekik h mennyit megy végre a motorom 50méteres szakasz van ott...:P
igen lebecsülték agéped a videonál.. csak az a baj h a 4T 125öt is megfogom 200méteren
én igen
van még valaki rajtam kivül ?
faja mert még torrenten sincs fent.így meg elég unalmas h megcsinálom a motor blokkját azt utána megehetem X USD-ért a többi részt is.faszom Demo verzió.na de én elköszöntem.csövi
nincs basszameg és nemtalálok törést sem
kérdeztem tőled még tegnap este de akkor nem nézted végig az üziket.neked megvan ez a 3D Kit Builder teljes verzsönbe?
nanana?
holnap délelőtt lesz legközelebb akkor meg tudja mondani
és mit javasolnál, mitkéne vele csinálnom? ami persze nem 15-20ezrekbe kerül
üdv
Na megyek melózni holnap tali.