Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ezen a képen én úgylátom ,hogy az alsó gyürü alatt megvan égve a dugó ,de nembiztos!Ha ez ígyvn akkor lefuj a gyürü mellet.
*Barnás
Ha a gyűrű alatt barnám, akkor nem zár eléggé, akkor kevés a kompresszió, ami attól van, mert elkopott a dugó! Dugószettcsere!
Hát ebböl a képböl amit kilehetett venni nem is tudom!Gyürüzni mindenképpen kéne de a dugót nemlátom sem a hengert.
töltéstava-halomalja halál. bátyám nyaralója sashegyen van a kavicsos nemtudom milyen teleptől 50 méterre. viszont a pannonhalmai ut kurvajo csak keskeny
Ok 2re a hídnál!
ha két oldalt barnás akkor azt úgy tudom h nem egészséges mert akkor (na ezt most elmagyarázni nem tudom majd gedeon megteszi) de azt tudom h nem jelent jót mer ott is ég a cucc.
A szerpentin nem olyan komoly ,de azért meglehet kóstolni.Ugysem árt a gyakorlás!
ez a dugo egésségesnek mondhato?
gyürük megvannak az okés
de a kétoldala barnás persze ez lehet hogy csak a használodás miatt de ha már van kitöl gondoltam rákérdezek
hát én mindjárt megfürdök aztán talán 2re már be is tudok menni a hídhoz
Látom- látom azért kérdeztem és mikor?
nem voltam még arra és kíváncsi vok hogy néz ki a hely .bár ha szerpentinek vannak az se gond csak meg ne harapjanak
ott a kép.Győr-Pannonhalma.
Pannonhalma?Mivan szerpentineznél egy keveset?
na megvan az útvonal egy része aztán onnan amerre akarunk
merre nézted az utat?
üresben nekem is.meg amikor kiesik sebességből.hát most így 13-al pont a piros ahol kezdődik odáig pörög ki.12-vel asszem pörgött 12ig nagyon nem akartam széthajtani szegényt
Lánckerékhez zégergyüröt tudsz venni akármelyik csapágyboltban cak mérd meg a tengelyt sublerral.
de a rozsda tartja oda sztem:D
Felőlem!Tudod én minden baromságban bennevagyok!
neked lepörgi a 12ezret?
menetközben 6.ba nekem max 11500
üresben meg kb 16ezer majdnem viszafordul az ora
azta k*rva.hát imádkozhatsz h nem jött még le.semmi olyasmi nincs ami odafogná a kereket?sztem gyorsan szerezz be egy olyat
csövi.néztem útvonalat.illetve még csak tudom h hova kéne menni de hogy merre azt még megnézem.mit szósz?
na aszem az a szarság nekem hiányzik rola szval örülhetek ha nemesik le?!
láncot valahogy majd tulélem..inkább új mert a mostani csak kinyirná az új lánckerekeket is
akkor simán elbírja.csak ha 7e-nél vagy 6ba és gyorsulni akarsz akkor vissza kell váltani.de legalább meglesz a 90es utazód