Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

hali valaki szedtemár szét az rs-en a bezinszűrőt? nekem full lassan folyik a benyó és több mint valószínű hogy ott a bibi. álittólag valahol a benzincsap környékén kell keresnem. valaki tud erről valamit?
Sziasztok!
Kellene egy kis helpike! Sikeresen összeraktam a lányom motorját,de a sebességet nemakarja szedni RS 50 esről van szó,hatsebességes A 006 os blokk.Már háromszor huztam szét a blokkot ,a léptetők a helyén vannak a kapcsolóhenger is ,szétszedett állapotban tudom kapcsolni ha összerakom akkor nemkapcsol ,pedig könnyen mozog a váltókar nemszorul semmi!
Ha tud valaki szóljon,hogy mit nézzek még meg rajta....Köszi!
Képet tudnál küldeni az öninditóról és a blokkról amibe volt? Mert azt nemtudom hogy az enyémbe hanyas blokk van :)
hát mer a faszér dolgozol annyit.ja holnap 9.ha nem érnék oda akkor lerohadtam
Szerintem az is a karbantartás része!
Ezt most mire írtad nekem?
Igy már jobb bár nálunk az egyik legdrágább és nagyon j 6700ft a pollini.Ez profi verseny szűrő és pályákon is használják egybként 3500 már kapható nagyon jó mosható szűrő.
akkor 10de akkor is drága
+15ezer km dugócsere, 30hajtókarszett!
Milyen légszűrödvan ,hogy 20000?
Olajcsere a blokkban ,fékolajcsere biztos ami biztos vedd le a fék munkahengereket és nézd meg a freodol vastagságot.Ha a telók nem taknyossak és nemcsöpög sehol az olaj akkor mást nem.Já a fa..t nem láncfeszessék és vegyél láncsprét!
persze ha minden minőségi lehet 170ből is de 45 a henger 10 a lemella szett 15 a válto 20 a légsz. 80 a kipuff 20 a láncszett 30 a polir
220
Igen a szürő tisztittótol megtapadhat a tüszelep!
Üdv srácok! Most vettem az rs50-et azt mondta a tulaj , hogy megvan piszkálva 70 henger meg sport légszűrő meg mit tudom én. A vége 120 Két személlyel 112 és azt sem lehet észrevenni , hogy ketten ülünk rajta. Ja azt szeretném kérdezni milyen karbantartásokat kell rajta végeznem. Állítólag tavaly volt felújítva.
Szia muci én is vagyok ,de látom mozibanvagy!Reggel 9-kor talizunk aztán megbeszéljük.
Ha győrbe letudod hozni akkor ősszecsinyáljuk!
árba mennyiből tom ezt megcsin számold bele henger midnent csak sacc kellene
igen de ez nem okos játék ilyen kis cc nél mert szétszabja a blokkot. enyém is kerékre áll de mondom anélkül h áttétet nem változtatsz anélkül baszhatod mivel csak erősödik a motor nem pedig többet megy. szal elől 15 hátul 48-50. kuplung lamella csere benzin lamella csere. gumi! meg lehet ilyet h poliroztatod a felömlőt.
Nah bocs szal én mikor összeraktuk rendesen 112 volt a vége azóta nem nézegettem haverom 108at ment vele de énsi ha mek vele 108at simán kilehet hozni belőle :D am hallottam iylet h 80assal gázra kerék ez igaz?
ird le rendesen ésakkor válaszolok igy nemvagyok hajlandó kisbetű nagybetű szóköz stb
KÖszi 130 wlÉg isl enne nekem am nem 90-95 nekem 1x ment 112?t haveromnak ism ent simÁn 108at És ma mit leeht mÉg zeen tuningolni?
ilyet ne mondj h most 112 mert nekem nem annyi 70es sport giannelli futt bika áttét. szal maradjunk hmegymax 95öt egyenesen szélcsendben. ugyanennyit menne a tuninggal..... áttétet mindenképpkell cserélni mert anélkül semmi értelne. jobban harap de vége ugyanannyi. én azt javaslom h elől 15 hátul 48-50 és ugy mennifog 120-125 környékét kényelmesen
hátigen
de akor marad az apriliabolt:S:D
Császtok szeretném megkérdezni először belagergo-t h neki mennyit megy az rs és azt h az enyim mennyit menne malossi mhr 80aradnáncc hengerrel főtengellyel membránnal meg dellorto21mmes karburátorral ha a mostani cuccok is maradnának.Ami msot van rajta 14-52es áttétel malossi e5 sportlégszűrő gianelli karbondobos komplett kipufogó rendszer Yg 112km/h a vége és 80ason mennyit menne?