Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

faszom eddig még csak a motorozástól volt elvonási tünetem most már a go-kart pályától is
kész. hogy légtelenítem? pls
ja a fűnyírókrossz.meg volt 1-2 50es supermoto meg krossz is ha jól néztem őket
Szia!
Egy kicsit messze vagy ! Én Jászberény mellett egy kis faluban lakom.Azért köszi a help-et.megpróbálom a leirásob alapján összerakni!Hátha most sikerül .Ha nem megy majd irok ismét!
az tökéletes választás.és milyen márka lesz?
hát az új gumik méretei ugyanígy 100/80 és 130/70 lenne.
hát akkor nem sokkal kisebb mint az enyém.az enyém 120as meg 140es.de ekkorát nem érdemes rátenni.főleg előre nem mert baromira kidudorodnak oldalra és nem tudsz lapon fordulni
Azért láttunk egy 125 CBR-t meg a kis csávot azzal a mini krosszal ugy-hogy nem a mienkvolt a legkissebb!
jujjj a végén még levágod a kezem...maj megnézem.lehet ma
mi is kerestünk volna de 1 órát lecsúsztunk a felvonulásról.amúgy meg 400ccm alatt nem nagyon volt motor.2-t láttam csak de az is gedeon-é volt meg az enyém
Így van én is elfelejtettem ezt a variánst!Próbáld meg és ha jó akkor jó ha nem akkor ragdvissza a régit de ne álizsd el!Ha esetleg az alapjárat hidegen nagyon vacakolna akkor a rugós csavaron egy kicsit tekerj jobra de csak 1-2 mm a levegőhöz nenyulj!
Eggen, lehet, hogy a kukactengelyen van, pár éve láttam iylet utoljára, annak az volt a baja, hogy a hézagoló rossz helyre került.
jajjjj most olvastam az emil-edet.az NGK-s gyertyapipával meg se próbáltuk a B9ES gyertyát?nem emléxem rá.mert azt tudom h visszatettük rá az NGK-t és utána már csak a Champion-t raktuk bele?
Énsem értettem ne aggogy!
igen látom.nagyon profi vagy.csak h ezt ők is meg tudják csinálni az már más tészta .én speciel egy büdös szót nem értettem belőle.na látod én nem az alváson spórolom el az életemet
Aki sokat alszik keveset él!Látod én már betétet is cseréltem sőtt egy blokkot is összeraktam
jóvanna fentvagyok mán no.az embert még aludni sem hagyják?
Megjárattad a munkahengert?Ha nem akkor ez a teendő:Veddle a munkahengert a porvédő gumi mögé fujjál egy kis olajsprét vagy csurgass olajat majd fogazsd vissza a hejére az egyik régi betéttel de ne a munkahenger felöli részhez tedd a régi betétet hanem az ellenkezőn majd ha rendessen visszafogattad a munkahengert ( 1betéttel) egy erős csavarhúzóval nyomjad vissza a munkahengert ha visszament a fékkarral pumpáltki újra a hengert majd ismét nyomjad vissza koppig a hengert a csavarhúzóval majd ismét pumpa ezt addig fojtazsd amig nemjár könyedén a munkahenger (a pumpánál vigyázz nehogy túlpumpáld a munkahengert és kiessen mert az életbe nemrakod vissza elég csak félig kipumpálni majd visszanyomni) a legvégén nyomd megint koppig vissza a hengert és úgy ragd be az új betéteket majd pumpáld fel a féket nézd meg ,hogy a betétek mozognak e.A müvelet elött vedd le az első féktertály fedelét mert ha sok olajvan benne lehet az új betét szorittki valamenyit mivel vastagabb.Aztán a végén óvatos fékpróba ne gyorsulgass addig amig megnem győzödtél ,hogy jol fog a fék!
beraktam előre az uj pofákat de tul sorosan vannak egymás mellett. miaz anyűámat csináljak? nem fér be közéjük a tárcsa sürgös!
Ha hó csávó!Vagy?Vagy még mindig alszol a tegnapi tekergés fáradalmaitól?
Te is gyere meg a fehérváriak mert az is csak 80 km Mór meg mégközelebb! Máj 9 nemzetközi mocistali Győrújbarát!Ha jöttök dobj egy e-mailt és megbeszéljük.
a gumijaim még gyáriak, 100/80, és 130/70
Ja csávó téged is várunk ide győrbe máj 9.-én mert sopron csak 80 km és az max 1 óra félgázon!
egy rs találkozóshoz lenne kedvem:) tegnap volt itt nálunk Móron egy szezonnyitó motoroás. úgy 50 motoros, és lehívtuk Tompikát is 2kor kezdődött, mentünk egy nagyobb karikát városban, de utána 10-15 fehérvárinak elkellett mennie utána már kezdett fogyni a tömeg, de egész jóvolt.
uj fékbetétek. üdv all