Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

nem. amikor mész és döntesz ugyanugy azuszo állása más tehát ugyanugy folyik. a légszűrő sprében olaj van. tehát hasokat fujsznem jo hanem tömít.. ennyi
Hi! Ma kitisztítottam a légszűrőt és befújtam légszűrő spray-vel és mikor összeraktam mentem vele majd elkezdett folyni a túlfolyón a benya(gondlom az úszó) na ezt otthon meg is oldottam és mikor áll akkor már nem folyt a benya de elmentem megint próbakörre és mikor mentem már éreztem hle akar fulladni alacsony fordulaton és hát ugye megint folyt a túlfolyón a benya. Na most kérdés az hogy lehet h több spray-t fújtama szűrőre és lehet-e amiatt ez az egész?
Köszönöm szépen. Megoldódott a problémám, Pesten a Motoroázisnál vettem láncot (D.I.D), a felesleges szemeket kiütöttük. Úgyhogy ennek ölömére bele is tettem 150 km-ert :D Végre, egy hónap után motoroztam huh:D Köszönöm szépen a segítséget, hétvégén jóidő, mindenkinek széles utat és jó motorozást! Hello
csöcsö. akad egy önindíító.am 5ös blokkon volt ha érdekel.
még válogatsz is?
Helló!
50-es fekete RV blokkos mocihoz tudtok eladó használt öninditót? Red Rose-ba kellene, de olyan tipusú blokk van a régebbi Apriliákba is.
igen nekemvolt a hátramenés azér volt mer elment az ék. de elötte is ugyanezt csinálta szal nemis értem na mind1 megpróbálom akkor méregetéssel.
jhm azokat néztem de igazábol új kellene, de az olaszbol amit hoznak aprilia kereskedébe az 10ezer:D utángyárottat meg nem találtam még
16729 és 16730 as hozzászólásom.bontott alkatrészek.hívd fel és kérdezd meg hátha van normális áron
valakinek egyben lévő kuplungkar elado, v vmi link vásárlásához van?
'gergoR125' van 1 jó hírem meg 1 rossz.voltam Citybike-éknál és rákérdeztem a láncra.eredetileg 420as lán kell 122 csap-al.a rossz hírem az h ez a gyári adat a 99-05ig levőkhöz van.nekem azt mondta a csávó h úgy szokták ők csinálni h vetetnek 1 130ast és abból szednek ki annyit h jó legyen.de mondta h ekörüli lehet a 97es is mert az enduroknál szokott nagyobb lenni 130 körüli.remélem tudtam segíteni ja és mindenképp DID-et vegyél.
majd megjön gedeon aztán ismerteti a tarifákat.én annyit tudok h:"elöl-hátul 4,mónikázás 2,kézimunkát meg csináljon az öreganyád"
és occsopénzért:S mert egy kanyim sincs
győr?
én motoromat valaki max 90km eskörzetben megtudná csinálni?
a karbira gondolok. mert sztem szarul van beállitva
előre is kösz
tehát hogy ha én állítok a karbin h mennyi benya menjen be akkor azzal az olaj is szabályozódik?
lehet már szombaton kellene a tudásod...ha no problemo csikánó.gondolkodtam a műhelyen is majd elmondom mire jutottam.honap leszek délután csak este 20.30as mozira viszem el az asszonypajtást.
na holnap megyek is már biztos mert veszek olajjjjjat.meg megkérdem hol vesztették el útközben a telószámom .azt mondták ápr közepére itt a cucc.már nagyon szeretném tudni h mennyivel megyek
megjöttem drága aran bogaram
javaslom ha van ilyen okos multimeter-ed akkor azzal nézd meg h álló helyzetben mennyi a töltés meg ha beindítod utána és ha huzogatod a gázt akkor mennyi a töltés.mert ha nincs 12V akkor csak szívja az aksit menet közben is.nem neked volt problémád a hátrafelé menéssel ?akkor gedeon mondta h állíts valamin.ha állítottál nem lehet h az a baj.csak tippek
fúú én nem néztem de apa megnézte elvileg és jóvolt.
akksi sav szintje jó?
srácok szerintetek mi lehet a baj ha az aksi egyfolytába merül le. szal feltöltöm csütörtökön, 4napig megy és megin nem indul. pedig töltése van. nemlehet hogy valami fogyasztó van amiről nem tudok? az aksi fél éves szal nemhinném hogy az a baj:S
Na sehol senki?
Oké köszi, tudok várni, nem sűrgős. Köszi
Jólégy holnap remélem fentleszel déután.Szombaton 9kor meg megyünk a hídalá