Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szép a mocid Dani az a kipuff nemzajos?
Szeretem ezt a sok szakértőt!Egyszer megszerelte a mociját esetleg töbször de csak 1 mocit és azthiszik profi szakemberek!Főleg teljesitmény növelés címén a kipufogókrol nem is beszélve!Ez tuti!
Italmondó ez az oldal, és a 60000 ft az baromság!Furni kell persze ha még elbirja a henger ez 3000!1 új dugó szett gyürűvel csapszeggel rolnival 12-15000 körül.Új hajtókar 8-16000 között attol függ melyik kell,főtengely felujittás 2000ft főt. csapágy szimeringel 4500-5500 között tömittés garnitúra komplett 3500 ft!Ha a legdrágább cucokat számolom akkor is 41500 ft és nemhiszem ,hogy a lányodnak 51-es króm dugó kéne és aztsem hiszem ,hogy malossi verseny hajtókar kéne de ha még is akkor enyi.
Másolgatunk másolgatunk?
a 2000-2005ös modell az olyan mint az enyém. a lekerekített. ottvannak fent a fényképeimnél. nézd meg szerintem.
alvázszámod 8.-9. karaktere micsoda?
Nincs mit!
ki osztogat ? meg mér vágna pofán ?
csak megjegyzést tettem...rólad meg ne beszéljünk

és ha az van ? viszont nekem mellette van kocsi, meg én nyáron azért megyek megint gürizni h meglegyen az Rs 125... no de ahogy érzed látom kötekedős kedvedbe vagy.
te mért osztasz le mindenkit akinek egy szimója van és itt tolja? főleg egy 44éves embert. aztán ha pofáncsapkod lesegetsz
nemlesz olcsó...talán figyelni kellett volna az olajra így benne lesz rosszabb esetbe 60-.... ft-ba.....grat
ezt úgy akartam írni, hogy EGYBŐl fullad...nem az h fél órán át el van tömítve...
Sziasztok!
A lányomnak bedöglött az rs-gépe.Nemvolt benne olaj! Tudtok valami olcsó alkatrész beszerző helyet?a neten?
Köszi Csabi sokat segítettél
A kuplung is sok motoron csörög, főleg az Aprilia-knak betegsége! A hengernek valóban tisztának kell lennie, de a könyöknél minden Aprilia összeveri a kiput! Inkább olyanokra figyelj, hogy nem-e csörög, ha igen, egyből hagyd ott! Telókat nézd át, nem-e olajos, a hátsót mozgasd meg, ha sokat pattog, akkor kuka! Nézd meg menet közben, hogy nem-e húz a kormány valamerre, valamint nézz alá, hogy 1 nyomon halad-e! Indítás: könnyen indul-e! Belemegítés után hajtsd meg 1 kicsit, aztán vond le a következtetést, hogy milyennek ítéled! Alul szinte semminek kell lennie, mert 50esben nincs power, de fent mennie kell! Nézd meg, hogy nem-e fullad! Gumikra ügyelj! Műszereket nézd át! Valamint azt is nézd meg, hogy hol tartja a gazdája, tiszta-e, a motor is meg a gazdája is, mert sokat elárul a gazdája a motorról!
ez hülyeség. a kipufogo. ha befogom az orrod és nem fujhatod ki a cuccot belőle akkor megfulladsz.... nem?...
Ha egy egészséges motornak befogod a kipuffát, akkor lefullad!
Sziasztok! Néztem egy RS-t, szeretném a véleményeteket kérni ezzel kapcsolatban. Ti jobban látjátok, mire kell figyelni. Biztos csak a festés a plusz költség?
Aprilia RS
fontos :
Ha rs-t veszel ezekre figyelj nagyon:A hang bár kipuff válogatja a hangszint ,de ennek ellenére egy az mindig azonos alapjáraton egy ütemes viszonylag magashangu pattogás!A másik alpjáraton behúzott kuplung egy minimális sugást kell halj ha ez a sugás hangos akkor nemjó!A tulajal nyugottan nyittasd fel a tankot és nézdmeg a hengert hogy menyire taknyos és a leömlőnél a kipuffot.A végén még egyvalamit nézzél meg egy rongyal fogd be a kipuffogó fégét és lasu egyenletes mozdulattal huzd a gázt kb 6-7000 ig ha nagyon bedadog főleg az elején akkor főtengely szimering ha neagyisten leis fullad akkor menekülj attol a géptől!
matricázás leginkább szerintem. am valaki mondott olyat hogy az alvázszámban megtalálható az évjárat.... sztem nem de mindegy.
Sziasztok.Egykis segitség kellene. nézegetem a neten az rs-t 2000-2005évjáratig láttam fehér számlapost meg sötétet.érdekelne hogy mikor volt ráncfelvarás illetve honnan tudom megállapitani hogy az adott motor tényleg az az évjárat amit mondanak. mire figyeljek vásárláskor ezt a tipust nem ismeremeléggé.a lányomnak szeretném ballagásra.köszi
Sziasztok! Aprilia SR Racing robeszomat elcserélném jó állapotú, megbízható RS-re.
Infók itt
Széles utat! Viszlát a pokolban!
Van ugye a ricnis váltó tengely az alatt van a balansz tengely s az alatt van egy furat abban van egy rugó és azon van a golyó.Látatlanba nem tudom jobban leirni!
Köszi a gyors választ, holnap megnézem mi a helyzet!
Köszi a gyors választ, holnap megnézem mi a helyzet a rugómmal.