Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

kurványa = nagyon. bocs a felindulásért
és kurvára nem kell CO val... aki ért hozzá bepontozza villannyal is. apám egyik munkása hegesztő és ő behuzta nekem rendesen. csak ne barkácsolj. mit tudod/nbemtudod én most csináltam meg enyémet 2 hete
én itt vágnám. az enyém máshogy néz ki és modernebb. de igy hozzáférsz a beléhez mindenhogy
ittvan a kép valahogy paint be becsikozhatnád hogy hol kell vagdosni :)
köszönöm a segítséget ismét reméllem megbírkózunk így a feladattal
szedd szét. ugy ahogy mondtam
egyenlőre megelégszem majd azzal h tudom ki vagy, eldumálunk a motorokról esetleg gurulunk egyet, aztán jöhet a szerelés ...ha benne vagy
Most 1 fotó kedvéért nemfogom levenni e rezimet ,de ha leteszed a dobot magad elé.van a leömlőd és a könyök.A könyök ahol becsatlakozik a rezonátor dobba atol hétrefelle kb 8-20cm ig vágd fel a dob belső felét leszbenne 1 cső ami televan ilyen genya kis fémszürökkel na azt a kis genyát csabdle a cső végéről kb 7-9cm hisszan aztán a kivágott burkolati elemet vissza varjátok de csak is CÉÓ val vilanyal nemnagyon érdemes mert a dob hőálló lemez.Aztán ilyen hangjalesz ,de igymegy tőle !Nem ám nemveszélyes a hang csak kicsit pattogóssabb lesz ,de ha tudnál képet küldeni a dobodról pontossabb leírást tudok adni.
Akkor lehet nem neked válaszoltam. Anyian vagytok sokszor aztsem tudom ki kicsoda!De a lényeg írd meg mikor kell segitteni aztán megyek.
RSDanee itt vannak a képek igaz 2 napot csúsztam vele ha érdekle majd irj.
henger 50es de sport nem a gyári 19es karbi 105ös fúvóka+sportlégszűrő
12es karbi és a fúvóka 72-76 változó
RS 2002n gyárilag mekora karbi és fuvoka van?
csak 2008hoz találtam adatot erről
hülyeség h szarabbul. az van hogy mekkora a motorod? karbi henger fuvika?
köszi. és neked dobott rajta valamit? mer azzal ilyesztegetnek hogy csak szarabbúl fog menni
én ugy csináltam
hogy ahol van a hegesztés amugy is ott milis koronggal szétvégtam
és kiszedtem utána meg hegesztettem. másik megoldás vágsz bele egy négyzetet aminek az egyik oldalát nem vágod ki és ívhegesztővel kiolvasztod azt ami bennevan. első jobb megoldás. szétvágod és összehegeszted.
igen arra gondolok. nem a végdobra, hanem a rezóra
hangja mostis megteszi, meg igazán nemis érdekel :D teljesítmény miatt kéne herélni
a rezóra gondolsz,
sziasztok ma láttam debrecenbe egy rs 50-est a bartók béla uton 14:00 magaságába aki magára ismer az jelentkezzen!
valaki mutassa már meg nekem hogy hol kell kiherélni a kipu alsó részét
kiherélés csak a jobb távozást biztositja
de undorito hangja lesz. vegyél egy végdobot 13700 giannelli nekem is azvan és kiváló
és enyém '08 as
és ha csak lánckereket cserélek 12röl 14-re az érhet valamit? v tulságosan vesztene a gyorsuláson?
(prá oldallal arréb olvastam h 12-13ra váltással 90röl 100ra lehet növelni a végseb-et de nemtom h ugyis van-e meg megéri)

végdobokat már nézegettem neten, kiherélés is megoldhato csak attol féltem h esetleg nem tenne jót a blokknak
hova írtál?mer én nem kaptam semmit még