Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

hátöööö...igazából a kipufogóm még kell egy ideig
2002 körüli
te nem tudsz a tiédről képet mutatni a kipufogós felfogatásodról?
na lassan csak összeáll a gép megint... megrendeltem hozzá már mindent csak valahonnan egy olajpumpa kéne! pls ha valaki tud szóljon!
jó hát csak érzékeltetni akartam h nem olyan egyszerű a 2 különböző motor összerakása.mint írtam láttam és részt is vettem ilyenben.
most eszembejutott a másik is amikor Simson Schwalbe-ból építettünk krosszmotort (czetka első villa,MZ hátsó teló,valami tank,krosszsárvédő+kormány)viccesen nézett ki de legalább nem ment
na meggyüttem a munkábú...igen termékeny volt a mai nap
tankot se kell levenni nálam csk fel kelett hajtani:D
Enyémbe multkor cseréltünk gyertyát Ngk BR9ES az volt benne és azt is vettem bele azóta Pöcc Röff a motor.
szval 9es hőérték..amtom de gyertyapipához is lekel venni a tankot v az oldalát:D
töbpolusut akarok bele venni de ahoz se árt gyári hőérték sztem
Jocakát mindenkinek!
https://www.apriliayorkshire.c...
Itt megprobálhatod de nemhiszem,hogy tankrol lesz.
na uraim. nedves estét! én fekszem. holnap 9 órám lesz
Tankrol még nemláttam
Semmi anak magasabb a hőértéke!Tehát hidegebb motorral szarabb tehát ha mongyuk főleg városi mocizásra használod ahol megálsz mész,megálsz akkor ne tedd bele ha közuton használod ahol hosszú km keresztül 10-11000 pörgeted akkor mehet.
és nincs ilyen rajz valahol neten? hogy mekkora is és hogy is néz ki?
A tank burkolatban van a valódi tank ugy-hogy nem akora amekkorának látszik.
és ha 10eset raknék bele mitörténne?
enyémbe B9EG volt azt tudom
és 1100 FT körüli az ára.
Minimum BR9ES ennél kisebbet ne tegyél bele.
nemkell levenni. huzd le a pipát és rá van irva a gyertya nyakra.
hát én ugylátom mert nemtudom hogy mennyi a tank a tankban. érted.... nemtudom hogy a tankom fala a tank fala vagy abban van még egy műanyag vmi.. mert olyan 5-7cm van benne amikor világítani kezd és ha akkora amekkorának látszik akk jo. de nemugy látszik. szal nemtudom. kéne egy rajz róla. régebben vki mutogatgatott ilyet vkinek
RS 50 2002-ben hányas hőértékü gyertya kell?
NGK valamim van esetleg ha tudja vki a pontos tipusszámát leirhatná nincs kedvem levenni tankot meg hasonlo hülyeségek
Elöször hasonlizsd össze egy másikal a hoszát addig ne hajlitgazsd!Egyébként birom az ilyen szervizeseket.Hozzám elég sok gépet hoznak a szakszerviz után mert elkurták! Az elöbb aztírtad hogy a teli tankbol 4.5 liter hiányzik és világitt a piros.Az az még van benne 8.5 liter mész még 50 km és alig lötyög az alján?
kurvaéletbe nekem nem ilyen
ezel az oldalal együt nem elado?
melyik évjárat a tiéd?
hát latzko a szervizesem apriliában aztmondta h hajlitsunk a mérő villán.. ő azért ért hozzá csak gondoltam van más okosság
Ja persze a tied 08-as .Akkor emeld ki a mérőt és takarizski a csere elött ez a tippem.