Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

nincs '06 tól tartalék... és igen ez a filóm amit leirtál.
A csapot 4liternél kell tartalékra tenni.Ez egy támpont.
szerintem nyomd tele és durván tudod hogy menyit eszik. mittom én eltudsz menni 1 tankal 250km-t. akkor telenyomod mész vele és kb 200km után újra tele énis így csinálom aztán az enyémen mmég jelző sincs
Azt akarod mondani ,hogy a 13 literes tankbol 4,5 lityó hiányzik ás világitt a szintjelző?Akkor szar!Nem értem a filódat.
és a tank problémám? ( am értem )
Olvasd már el mit irtam én az alapvázról beszéltem nem a kaszni felépittésről az tökmindegy a villa hogyanvan hajva vagy csavarva a motor bölcső és lengőkar szilentház ugyan az!
jah. de igy nemtudom mikor ürülök....
jaa baszál rá szar az órád
mondom hogy 4.5 öt tudok belerakni. és 13 literes és már világít.
háát leginkább azvan hogy kurva szarul van beállítva a motorod és geci sokat eszik
Te is vehetnél
nézd már meg kicsit sem ugyanaz. és a tank problémám?
Vegyél szemüveget! Na jó ez viccvolt.Gőzöm sincs.
Ha találnál belevaló blokot akkor a tied elbirja mert ugyanaz az alapváz!2000-töl egy alapvázra épulnek.Persze a 250 azmár nem.De egyébként én már ettem meg a 80-as kicsikémmel 125-öst mert a köb cm különbség nemsok .de nekem rövidebb a rökethosszom.
kicsit más téma. elvileg 13 L es a tankom. de! 4.5 litert tankolok bele akkor amikor már jo50 km után is világit "az ajaj kifogyunk haver" lámpám. és amikor belenézek a tankba kb azt látom hogy lötyög még 3 deci az alján. ez hogy van akkor?
ha nekem 25ös blokkom lenne nembirnám ki h csak 130al menjel
igazából ha ti észel használnátok és max 130akat mennétek vele mintha mony 80as lenne is menne anyit szerintem nemlenne anyira gáz. jó a fékek az igaz de most mit vársz attól akinek úgyis 125öse van nekünk meg "csak " 50es:)
hali. én felvetettem ezt a témát rs 125 topicban és leugattak.... hogy ekkora ökörséget még soha.. '08as rsem van és hát bika váz bikafékek. nekem menne?
Azért egy kocsiba a moci cserét ne hasonlitsuk a motorkerékpárhoz.A kocsiban ha belemegy a motor max egy erősitett féltengely szett vagy kardán és difi aztán mehet is mert a kaszni bírja de a te mocidon a hátsó villa a legnagyobb nyomaték hordozó főleg ha az félvilla mint a tied a hátsó futódat ott csak egy 12 csavar fogja össze a szilenteidet széttfogja csavarni.Tudom mert én már raktam össze ilyeneket.
hát én nemtudom hogy mi féle de az rs 125 rotax blokkját semmiképp nemtudnád belerakni mer a másik oldalon van a lánckerék és azér mondtam az nsr-t mer olyat már láttam
Amugy, valaszkent, a Lamborghini sokkal nagyobb atmeroju csavarokat hasznal, mint a LADA, igy keves az az elszant, aki fuzionalni akarja a kettot, de pl tesznek 1200ba 1500 motort, mert lehet!
hát ja már egyszer jelentkeztek hogy van pumpa csak nemvolt akkor pénzem jogsi miatt és csak most jutottam el idáig
apriliaba NSR blokk? Az meg mifele dolog?
replica-k asszem mind 1 lengős hátúl...a gömbölyük már duplások
az en '95osom feloldali lengokaros. En is filoztam, hogy birna-e a terhelest, meg a sebesseget, mert az 50es blokk kicsike, meg temerdek hely latszik lenni.
Amugy koszi a tippeket...
Ha minden smakkol, elmeletben mukodnie kell, nem?