Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

hát még a tegnap előtt jóval.asszem csütörtökön mondta h látott egyet még korábban.a héten valamikor.várjál lehet van egy a garázsba...hmmm mintha az F16-os műszerfala mellé tettem volna .Grippen-é nem jó?Na erre kíváncsi leszek
nagyon beindultunk:) kéne csinálni győrmosonban rs találkozót..
én 9-10-nek számoltam de akkor úgylátszik h nem a matek az erősségem
ez esetben elnézést a többiektől akiket férrevezettem
bocs nem tudtam h újabbaknál hogy megy.meg h mikor variálták át
Mikor leseljteztek egy MIG-et akkor vettem egy sugárhajtóművet csak az a baj,hogy nincshozzá utánégető!Nemtudsz egyet? Mikor látott az ismerősod?Mert tegnap lett lealapzva piros alapozóval mert piros leszz és igen így is győnyörű!
leginkább sehogy:S
mi 07es?
neked újabb szériás Rs-ed van annál máshogy van...
sehol mert 07es.és neked PL00 a típusa
visszatérve a festésre már én is gondolkodok rajta pláne h piros-fekete-szürke színű ruhát sikerült vennem
ZD4PL00078H401584 ebben hol a 08?:S
akkor feltételezem a 8.-9. az '07'...talált?
igen igen arra gondoltam. na megnyugodtam legalább olcsón megúszom
a 9.-10. biztos nem mert nekem az '0Y' tehát a 8.-9. és azért csak 2 mert nem valószínű h 1900as gyártmányú ezért csak 2 hely van ami az évjárat.De ez csak Apriliánál van így!az első 3 az nemtom mi de utána a 4-7ig a motor típusa:pl enyém PGD0 ez után 00 mint gyártási év...a többit meg megtartom magamnak
akkor az enyém 78as
A lendkerék tengely ékére gondolsz?Itt nálunk győrben ha jólemlékszem 500 ft körül van.CITI bike ezen az oldalon azthiszem van tudsz is rendelni neten.
mit csináltál te?nem is tudtam h már repülőket is gyárt az Aprilia .pedig engem nagyon érdekelne a mocid.nem ezüst színű?egyik munkatársam látott 1 másik RSt is a városba.a motorom nevében is köszönöm a bókokat.egyébként így is szép:
tudom csak féltem hogy elbaszunk rajta valamit. fú nemtudod nekem megmondani véletlenül hogy menyibe kerül kb egy ilyen kis ék ami azt a gyújtás forgó részénél van. tudom hülyén fogalmaztam meg de nemtudom jobban
az évjáratot az alvázszám 9.-10. karaktere irja és ez biztos.
Pedig az elejében van a lényeg!
Az igazi ránc felvarrás úgytudom 2006 után történt.Elvileg az alvázszám7-8-9. karaktere az évjárat ha pl.: 000 akkor 2000-es évjárat,de ebben nemvagyok 100%-ig biztos.
nem egyáltalán nem pedig van rajta sportlégszűrő is a legjobb minúségű:) nameg az a kis végdob ami polini. de télleg kultúrált hangja van. az alsó részből még nem vágtuk ki a folytásokat.
Ami a képeken keresztül lejött egésszen jó állapotban van sport szűrő ugynézem a kipuff is új a gumik is jók ugynézki a tulaj költött rá.Hát igen a festés az kell!Hogy hogyan megy azt csak te tudod ha kipróbálod.
De ha felpörgeted és befugod és 1-2 másodpercre rá bedadog akkor szimeringes elvileg szerelő vagy ezt tudnodkéne a 2t moci az ilyen.Persze ha sokáig befogod akkor leáll minden leáll ha megfullad!
dhfear a te mocid is szép szerintem ne fedst át.Én nemrakok fel még képet mert külsőleg most nem szép még plexi sincs mert elszáltam vele ,de a burkolat alatt