Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ha már itt tartunk:D mi a különbség az AF1 és a kockalámpás rs között?:D legalábbis kinézetre. mert én keresgéltem képeken, de nemláttam:)
Valaki nem tudja hogy mikor kell az összes 50cc-s motort lerendszámoztatni?Mert annyi mindent halottam :DÉs eggyátalán megnézik h tényleg 50-es e?:PxDxD
azért túlzásba ne essünk, mert az nem jó
amúgy meg alváz szám alapján nemlehet semmit keresni neten, max anyit lehet kideríteni hogy pl 98-ban 51el kezdődött 2002-ben pedig teszemazt 80al. ennek utánnanézhetsz, sőtt megis kérnérek rá ha nem nagy gond. Motorvásárlásnál hasznos elvégre hírdetnek trapézlámpás RS-t 99es ként...na most hogyis van ez [ mellesleg full gyári ebből gondolok arra h nem volt idomcsere ]
grat ennyi eszed van kurvára értressz hozzá....szánalom
na ezen lehet röhögni am meg leosztok csak elírtam
de lehet hogy 1-2 vagy esetleg 4-5 de az is lehet hogy 6-7 vagy összeadod az öszeset leosztar gyök pível és beszorzok cosinus alfával okos hozzásszólás volt
azt hiszem az alvázszám 9-10. karaktere (vagy lehet h 8-9)
meg szó-mi szó sokat tudok nevetni 1-2 felhasználó szövegén
ééééééértem
többnyire értek az Rsekhez, és nyáron tervezem 1 125ös vételét.
néha ha kell hozzászólok de amúgy csak olvasgatni szoktam.

mostmár minden tiszta ? cserélj ablaktörlőbetétet

csak poénkodok
én már csak egyet nem értek. Te mit keresel itt? nem mintha nem "szabadna" ittlenned csak érdekel
figyeljmár. Ez az Rs nem lehet 98as mert az Replica nem ilyen az idom váz stb. nézd meg a kerekét, replicanak 3 ágú, nézd meg az idomokat, replica-é szebb

nahszóval az a lényeg hogy rossz papírt adtak neked szerintem oda.
hang alapján tudod a legkönyebben megállapítani : - replica türhető 2T hang - Te rsed meg kicsit zümi

remélem mostmár tisztába vagy vele hogy nem 98-as.

az előző gazdi biztos rossz papírt adott oda neked
most mit nem értesz? most mondom hogy kettőezerkettő 2002 2 0 0 2
hja kösz mindenkinek
van 1 vidi a 93-08ig RS azon láttam meg h ez nem lehet 98 pedig valamihez oda van írva a füzettyébe
neten nincs valami alvázszám alapján kereső v valami?
mért ne ? tanúljon
most mondom h 2002 akk minek ragozni?
1998as az replica 1 lengős hátsó felfüggesztéssel. amint látom ennek nem az van .
fékekről látod
2002 es! tuti
tud valaki segíteni nekem h ez mikor RS?Mer az öszterrájhi papírjában van 1998 meg 2002-es évszám is nemtom melyik mi, viszont kinézetre meg 2001 v 2000 lehet
Azt nem ajánlom még egy gyakorlott szakembernek sem kis munka!Ráadásul célszerszámok kellenek hozzá!Van hézagoló a váltó tengelyen bordás tengelyen a golyó pedig a balansz tengely alatt van 9 mm átmérőjü
Meg kéne takarítani, meg valami dizájnt adni neki....
ölég ronda ez a gyári szétbaszva? majd szétvágom énis nekem giannelli van