Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

fél1kor megyek ki telepünkre egyik munkásssal meghegesztetni. kivettem a folytást. ilyen volt benne tisztelt közönség: csak televolt és ennyit szedtem ki ennyi maradt benne. azmár elfér
Köszi neked is! Jó munkát! És sok sikert hozzá. :D
az gyönyörü. kiváncsi leszek mikor lesz injektoros
na további szép napot! vára flex és az ivhegesztő
Jah meg olvastam a 2009es katalógusba h az új RS 14es karbit kapott. xD
Jah azt tudtam h a rezóba is van folytás. Én azért cseréltem le az egészet. :D Ezekbe az RSekbe ahova csak lehetett raktak folytást.
tegnap szervizben olyan infot kaptam h a rezonátorban is vanfolytás, aprilia belső oldalán találta haverom(szerelő ott) és mondta h kapjam szét flexel mert van bennt szűkítő. sztetek?
igen
Hmmm értem. De te is zsír újonnan vetted igaz? :)
folytással 50volt. de 19es karbi
Most meg 12ezres fordulaton megy 105-t.
Belagergo neked h volt gyárilag 19es karbi az RSen? :S Meg h ment folytással 73at? Az enyémen 17,5es karbi van(gyári) és folytottan ment kb 50et. A folytás kivétele után is 12 ezres fordulaton ment 85-öt. 11-es lánckerékkel. :/
65-70 volt a vége 12000en? az kurva kevés még új rs-ek között is sztem azt ha minden ok akkor kb 8000es fordulaton tudnia kéne. 8000en akkor mennyit ment 45?
Nekem azt mondták hogy ezt a jelenséget csinálhatja a fötengely szimering is.
benzin 20% olaj 20% őőőő km/h stoppr köridő óra futott rész km refi üres vészheylzet.
Engem nem zavar hogy nincs benne.De azért ha lenne mégis csak jobb lenne.
bárcsak az enyémen lenne benzinszintmérő azér én örülnék neki
köszi amúgy full alap akkor marad a 13as
ja fatert nagyon érdekli h van e benne termosztát a víznek (98-as Replica) ha valakinek ilyen van vagy hasonló és tudja akk létszi szóljon
te azon a puccos kis mászerfalatokon a benzin szintet valami méri? mien infókat tud?
és az a max is nagyon max.
5-ös
full gyári motorhoz max 13as
gyárival 14es v tuning? ha gyári akkor nagyonnagyon sokat
a 14es lánckerék sokat visszafoghat a gyorsulásból?
de mikór adok neki 1 kis szivatót akkor jó 1 darabig