Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

mekkora a gáyri?
Visszatérve az évjáratra, ha olyan, mint a 125, akkor nézzétek meg a fejidomot a lámpa alatt(belülről), az lesz az idom évjárata! nézzétek meg a felniben a küllőbe bele van elvileg írva! Nézzétek meg a féket, abban is bele van írva! Majd a blokkot, jobb oldalon, a lábtartó fele lent, elvileg abba is bele van írva, de ez mind csak akkor igaz, ha legalább ebben hasonlít a 125-re, hogy mindent máskor gyártottak le benne!
rakd rá nyugodtan. csak 5 percel előbb engedd ki a kuplungot mielőtt a lámpa zöldre váltana.
Senki nem mondta, hogy szerelő vagyok!
gyári motorra 14es lánckerék?
http://www.cyclestore.co.uk/im... kicsit komolyabb mint az rs villája. ilyenem is volt és igy csináltam
A 14 est még elbírja szerinted vagy nem érdemes rá tenni akkorát?
Hát én meg bringába nemtudom de mocinál kicsit komolyabb itt úttartásról is szóvan főleg kanyarban és azért 100km nél elszálni kanyarban teló egyenletlensék miatt kicsit gáz ,de azárt nagyon köszönöm a tanácsot ha jobbat nemtudok ezlessz.
én abbol kiindulva hogy versenyeztem bringával DH.. én mindig annyit tettem az elsővillámba hogy a tetőcsavar menete alá 1-2 cm-vel attól függően mennyire akarom a rugóutat.de ez csak támpont, nemtudom motorba hogy kell de gondolom hasonloan
Ezt sajnos énsemtudom.
Mongya már meg valaki menyi olaj kell az elsőtelóba mert ezt még nekem sem sikerült kideritteni.
alacsonyabb az enyém mint bármilyen más rs ami régebbi az ár meg naja...
köszi de sok az ülésmagasság nem ér le a lányom lába róla.és összegileg is van egy lélektani határ aminél többet nem akarok adni érte ez pedig 260péz de ezzel az összeggel nem akarlak megsérteni.köszi
vedd meg az enyémet.
Köszi mindenkinek a válaszokat kicsit előrébb jutottam csak a mocit amit kinéztem ma vitték el éppen ugyhogy nézek másikat.
értem értem akkor biztos megéri úgyis mindeképp cserélnem kell mer a mostani már kezd elkopni
Én is akörül vettem de nekem ITAL JET ez eredeti olasz de a pollinik is jók.Gyorsabb a váltás és hatékonyabb elöbb rátudod húzni a gázt és azonnal az összes nyomaték a keréken.Első sorban a rugókban van a különbség de a lemellák is kicsit erősebbek.
akkor fasza nyáron góó balcsi:)
mien kuplungod van? én most néztem polinit 20ezer. megéri az árát? menyivel más mint mongyuk a gyári?
Megyek énis de akkor nekem 1 héttel előtte szoljatok :D
Balaton az nekem is oké!
Nekem pont az a bajom ,hogy nehezen tudom kipörgetni a hátsót.Tuning kuplung van rajta és kurvára fog egyből ugrik persze nyikkan 2-3 at fordul aztán ágaskodik de nemtudom füstölni csak ha nagyon csusztatom azt a pontot megcsak lassú felengedéssel lehet azmeg lámpánál nemjó.
én aztmondom hogy ez jo mert ezt eltudom adni 550be és abbol lesz A zxr 250. jogsit elkezdem 2hét mulva. szoval én ezért is szeretem
fúú de micsoda közel lax:)
mi többen vagyunk Balatonba benne vagyok..ill leszek ha megyünk