Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

15ös , ...
meg 70essel sport szűrővel sport gyertyával 15ös baszottnagy fuvokával
de most 110et 15össel nem?
70et ment mondom 12-n most megy 110et.
ja akkor gondolom pörögte a 12000et és szart se ment mi?
hát. nem 11-el. az a gyári
baazmeg hát ez készxd 12es első lűnckerékkel nem? de ez kajak siralmas. gondolkodtam hogy akkor lecserélem az enyémet egyel újabbra. de látom esélytelen
65-70 egyszer ment 73at emlékszem vertem a mellem mint kingkong
ja de kajakra. tied hogy ment gyárilag foyltás nélkül?
nagyonjooo. '08ason 19es karbi van. itt kezdődik honnan tudom? nekem is az van. mielőtt jönnének az okos hozzászólások
te srácok lehet az hogy 2006os új szériás rs folytottan megy 70et? van valaki akinek ilyen újabb van és gyári folytás nélküli. menyit mennek?
valaki segítsen már 5 vagy 6 mm
de 17,5 ös de 17,5 ös karbihoz találtam 6 mm es és 5 mmes fúvókákat is
nem akarok hülyeséget mondani de aszem 5mm-es mivel 17feles karbid van nem?
Császtok aprilia rs 50 2008as modell fekete piros azt szeretném megkérdezni h abbba a fúvóka mien 5 vagy 6 miliméteres?
jahh az enyém is olyan. én arra tippeltem hogy elvan dugulva a kipuffom 1kicsit és megszorul a füst
rossz karburálás.
valaki meg tudná mondani h a gyújtásnál ami van 'stop' kábel az mihez volt bekötve ill. annak mi volt a szerepe (gondolom leállítani a motort)...elkezdtem szenvedni az üresjelző maradványaival...hát annyit értem el vele h forog a csavar de kijönni nem akar viszont szivárog (gondolom) az olaj onnan...uh asszem szét kell majd kapni az egész blokkot..ja egy kérdés:mitől eszik 12litert a motorom 100-on?
igen akkor jól tippeltem hogy ez az. szép és jó motor, nem kerűlt rossz kezekbe.
skype se ? oké akkor lacusht@citromail.hu
msn-em nincs inkább emailt adj
Oda került el az Sp-je.
ja és a motor néha 1500 az alapjárat valamikór meg 2500
fékrendszer? igen persze msn megfelel ?
nght-69@hotmail.com
oké meg nézem ki tisztítom meg már arra is gondoltam hogy nem e benzingőz vagy iesmi