Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

hát én ezt úgy értem el h elmúlt két nap csak úgy motoroztam h városon kívül és mentem 8-9000 en és eléggé sokat mentem egyhuzamba persze azért néha visszavetem a tempóból! ma pedig üresbe kicsit megpörgettem és potyogtak a kokódarabok:D
enyémből sem ártana kiégetni. de én nem értek hozzá. megtudná nekem valaki mondani hogy hogy áljak neki?
hát korom ami a kipumba kicsit vastagon le van rakódva és most azon vok h kiégjen, de azt nem gondoltam volna h ilyen 1 centis darabokba jön kiXD meg van róla videó is nem tom feltegyem-e, azon kicsit látni is h kirepülnek a darabkák
mi az isten ez kaki?
ma ezeket lőtte ki nekem az RS kipuja XD
Mosz nem arról van szó hogy meg akarom venni csak érdekel az ára és ennyi
kimondta hogy nekem kell? ezt RSDanee-nak ajánlottam csak..
ez a gyári kovácsolt vas ha jól látom. norbiéskrisz minek neked egy ilyen henger ? tudtommal van a tieden javíts ki ha tévedek. ez nem tuninghenget.

amúgy kicsit sokallom a használt hengeredért a 20 rugót főleg hogy 50es..még ha 70es lenne. airsal 70es hengert megveszel hengerfej nélkül enyiért.
oké be jelöltelek
msn.lali1000f@hotmail.com
Menyiért adod?
elado henger+dugo gyürü
gp-be van a mito van olyan szinten mint az RS.! ne sértegesd létszives. a haverodnak biztos valami selejtes, vagy sufni tuningos maszek szutyok rosszúl tartott járgánya van.

meg ha megnézitek ez a hírdetett Evo azaz a szebb és jobb változat. 97es a motor kicsit keveslem érte a 330 ezret papirostól. valami bibi lehet van de bízzatok hozzá h nincs
zsola...eddigi motoros pályafutásodat elfigyelgetve neked pont mito való 34 pacival és 7 sebességgel
köszi tudom énis ezzel szemeztem de ahhoz elötte elkell adni az enyémet mindenképp hogy legyen rá pénz
én erre gondoltam: és rosszul is mondtam mert csak 330
http://www.kepesmotor.hu/cagiv...
na mutass
nA nemond. 340ért már van rendes
jaja énis miton gondolkodnék ha eladnám a mostanit. rs-kém nagytestvére eléggé drága:S
mitok nem jok. egyik haveromnak az van. minden baja van. olasz szarból olasz szarba? nekem hondám lesz vagy suzukim ezután
cagiva mitok most jó árba vannak !
most pot van egy kepes motoron 97-es RENDSZÁMOS! 340ezerér asszem és teljesen szép állapotban
mit?
bezony bezony. nagyobbat szeretnék
nagyobbra*