Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Esetleg, füstölnie és összevissza járnia is kellene.

Tuji
sziasztok lenn egy nagy kérdésem. mitől lehet az hogy a blokk olajat ami a kuplung-nál van megette a motor kb 1000km alatt úgy hogy sehol sem folyt el az biztos. esetleg szimeringes vagy mi?
a tieteket legalább nem festette le valami gyökér osztrák belülről piros festékkel (mer neki piros plexi kellett) ...olyan szinten fosul néz ki
Jah nekem is jó lenne 1 jó állpotú plexi mert tiszta karc meg ienek de már így hoztuk el az előző kazdájától
értem értem. hajrá sok sikert
amugy jó a gép de még lesz mit alakítanom rajta.
motorikusan és optikailag is.
tudom:D és mien a gép?
komplett rs nem kell múlt héten vetem meg a gépet
én csak egy komplett 2002-es rs-t tudok eladót az enyém
valakinek esetleg nincs eladó jó állapotban lévő plexije?
2002es rs-re kéne vagy estleg nem tudtok segiteni honnan tudok jó állapotú bontottat szerezni?
például én
szépjoestét! van valaki?
Köszi szépen! Megleltem :D:D
1héten belül
Sziasztok! Érdeklődni szeretnék h tudtok-e valamit az 50 ccm es motorok rendszámozásárol? Ha már kitárgyaltátok akk bocs és anyit mondjatok h kb mikor :) a választ előre is köszi
igazából egész szettet nemkell cserélni. új lűnckereket nyugodtan fel lehet rakni a régi láncra, csak a régi lánckerékre nemszabad új láncot rakni
aha értem azt hittem soakt dob rajta de anyi pénzt nem ér emg kiadni egy lánckerékszettér hogy végre 5el többet menjen.
nekem válaszoljatok már pls
végre kb 5el fog többet menni. gyorsulásra szerintem nem észrevehető
mi lenne akkor ha a motoromraoldalra átraknám a kipufffot mint a 25ös rs en? mert cserélnem kell rendszert és ócsobb lenne az oldalra kimenős szal ilyen az enyém link ésilyen a 25ös link
Aha én is vmi hasonló megoldásra gondoltam csak én vmi dobozra. :D Meg nem fényképezővel csinálom hanem sima videókamerával. A fényképezőm hamar megeszi az elemet, már próbáltuk. :D:D
nem kell ide kameratartó csak szerezz egy jó nagy autómosószivacsot és azt szikszalagozd a tankra majd rá a fényképező kicsit besüllyesztve, és arra is szikszalag a tankon körbe így nem fog rezegni se a szivacs miatt, de viszont nem műkszik ha nagyon lapos a fényképeződ oldala.
vagy csinálj. 4 láb rá négy bubbancs a végére tetején egykeret és rákötöd madzaggal bubit tudsz venni pl teszkóban a fürdöszoba részlegnél v akárhol
Jó drága. xD De majd megpróbálok szerezni 1et. :)
őőőő. láttam olyat 7-10ért hogy kameraállvány tankra. 4 tapija van és állithato magasságu talán azzal