Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

email címet tudnál adni?
mert érdekelne a cucc amit hirdetsz
áh bazzeg kajak este van már hülyeségeket írok. most eszméltem rá hogy karbiból félremegy a légszűrőbe a benzin...még hogy rácsepeg...omg sry
ereszt ? csepeg a karbiból és befojik a légszűrőházba? hmm..

amúgy CsabikaCBR az Sp-d véletlen nem Berettyóújfaluba kerűlt el ?
gondolkoztam* estewan
A karbiból, előfordul minden motoron!
énis pont ezen hondolkoztam hogy kerűl bele benzin. valahogy belerázkódik, vagy félrecsap..nemértem
ha gyári légszűrőd van akkor gondolom az a légszűrőház. nos én ajánlanám neked hogy azt vedd le, tisztítsd ki. szerintem ezzel megoldod a gondod
én értem csak azt nem hogy mit keres a légszűrőbe benzin. nemlehet hogy roszúl zár a membránod? különben a motor rendesen jár?
Jó estét nem vagyok olyan motor szakértő de pár dolgot tudok kérlek segitsetek. Ugye a tank alatt van a légszűrő na és nekem a légszűrő tartály vagy nem is tudom hogy miaz az már de azon ott alúl van egy kiálló műanyag nyulván és ott folyt a benzin vagyis csepegett szerintetek mi lehet az de majd csinálok képet róla mert le bontom a tankot.

Serintem nem sokat értettetek belőle.
ja bocs ez rs forum :D ezt benéztem hehe
Sziasztok!
Gondolom itt sokan vagytok akik lecseréltétek a kipufogót a motoron engem érdekelne valami jóó állapotban lévő akár eredeti gyári kipufogó vagy valami nem túl drága sport... kb.1999es SR-re (ez már vizes)
az előző hozzászólásban irtam 10ezer ft az ára.
fent van, de ha már felraktam adtam neki vmi formát
70es polini nikaszilos? én azthittem hogy vas henger. egyébként menyit kérsz érte?
van egy eladó 70es polini hengerem hengerfej és dugó nélkül.
nicasilos henger a hengerfalon apró karcok vannak de attól semmi baja.
akit érdeklel irjon 10ezerér vihető vagy jó állapotú 2002es rsre való plexiér is
Csövi. Tudna valaki rs50 gyújtásról rajzot vagy képet felrakni?
eRes/50/ szerintem rakd fel a vidit aztán majd le szeded én kiváncsi lennék rá.
rendben köszi megfogadom a tanácsod reméllem nem fognak mérni xd
én anyit mondok hogy magas fordulaton kicsit nemsajnálva meglöveted akkor simán kijön belőle a kox.....kb 40-100 km és már tiszta is nagyjából [ nem 100% ]
igazából az én motorom 6be 8500on megy 90et szóval tuning RS szerintem akkor tényleg lemek balcsira húsvétkor ha jó idő lesz
ha van a közeletekbe főút [ egyéb út amin kocsival 90el haladsz ] akkor odafelpöfögsz ott csutkára vereted és uccsó sebességbe hagyod menni kb 20 kmeren majdnem teljes fordulaton [ de ne teljesen hogy széterőltesd ] csak úgy lazán hogy azér menjen is. ekkor hő keletkezik amit főleg a kipuff kap meg és a beleégett Kox leég a faláról és ilyen szép elszenesedett darabok potyognak ki, vagy pedig por formájába távozik a füstel.
van benne vmi mert napokban én is pörköltem neki hosszabb távon és jobban is ment utána, meg a motor hangja is változott valamelyest, meghát kijöttek ezek a darabkák
köszönjük szépen teljesen igazad van csak ezekkel a kis 2ütemű 50ccm-es motorokkal hoszabb utakra szerintem necces menni. ez a baj Bár lehet ha jó idő lesz húsvétkor irány balcsi
Szia!
Bár nem ilyem motorom van mint nektek, azt tudnám tanácsolni, hogy egy hosszabb, nagy fordulaton való motorozás megteszi a magáét. Felforrósodik a kipufogó és kiég belőle ez a kormos lerakódás. A napokban mentem egyet így ahogy leírtam és a kipufogó vége szinte fémtisztára égett.
Ez csak egy tapasztalat, remélem hasznos.
ja vágom tisztult a rendszered de hogy lehetne kiégetni?