Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

am ezt a motort már fél éve hirdetik neten xD
októberbe is láttam már, most hasznaltauton 350-ér motor.hu-n 320-ér arulják.. xD
eladó az rs-em
egyszerű : megvették az új Rs-t a taknyos 14 éves kiscsávesznek aki robogózni épp hogy megtanúlt 2 hét alatt. ráűltették az Rs-re menjél fiam menjél. első kanyarba 70el ment és se fék se motorfék..csitt csatt
viszont én ilyen monyák hegesztett motort tuti nem vennék meg most nem azér:D
k.egysezrűen 2003 bangyártották a fényképezőt és ha kiveszed az elemetkimegy a memóriája és elveszti az időt. nagyon nehéz volt öcsisajt
rossz a link itt van:
http://www.hasznaltauto.hu/2858979_aprilia_rs_2006
hy
sztetek ez -- http://www.hasznaltauto.hu/kepek2.auto?hirkod=2858979&fo
to=28&partnerkod=1248313
hogy lehetséges?xD a képeknél a dátumot nézzétek xd
hát nekem az a rs 50 plexi nem volt jó sztem az a 2000 előttiekhez jó
Igen az a helye az üres jelzönek!csavar hüzóval ki lehet azt operálni mert műanyag én már csináltam ilyet.Ha megindul utánna már ki tudod csavarni
Felmérgeltél a múltkor!De nincs harag.Amiben tudok segitek a tipus hű embereknek!
vki esetleg nem tudna segíteni nekem plexi terén honnan tudok jó állapotú bontottat szerezni 2002es rs-re?
vazze tényleg...ez nekem mér nem jutott eszembe ?mekkora gyík vagyok...na mind1 köszi a segítséget én mondjuk arra gondoltam h kifúrom na akkor a bevásárlószatyorba bekerül 1 üresjelző is a fogaskerék mellé
felmelegited a betört csavart. és egy tűreszelővel faragsz bele egy lapos fejet. jo mélyet. és kitekeredcsavarhuzoval
na hát szerintem kurvára megszívtam
gondolom ott kéne lennie az érzékelőnek ahol most egy beletört csavart látok
na most mit tudok csinálni?
köszi majd megnézem
leírást már találtam meg kapcsolási rajzot is
legalább valaki válaszolt
mien lánckerék kell neked?:D
Menni akarok motorozni De nemtok mert még nincs itt a lánckerekem
igen gondoltam hogy szétkell burítani a fél blokkot:S és azt megtudnád mondani hogy menyi lenne a főtengely felujítás? gondolom a hajtókarra gondoltál
csak visszajöttél?
Az első lánckerék alatt van az üresjelző gomba egy csillag fejü 4.-es csavarnak kellene benne lenni ide kell kötni a barna test kábelt.
Sajna a kuplung oldal felőli főtengely szimering beengedi a hajtóműolajat a forgattyús házba!Sürgősen orvosolni kell a hibát mert tönkre fog menni a váltó ha nincs megfelelő mennyiségü olaj a blokkba.De ehez szét kell húzni a blokkot!Az meg nem két forint mert ha már szét van húzva érdemes a lendkerék felőli szimeringet is és a főtengely csapágyakat is kicserélni valamint a főtengelyt is felújjitani vagy legalább kicentirozni.
vagy valaki tudna küldeni valami leírást vagy kapcsolási rajzot vagy valami hasonlót?
hello mindenki
egy nagy kérésem lenne...meg tudná mondani valaki h hova kell bekötni az üresjelzőnek a kábeljét?kép is jól jönne ha lehetséges...nagyon fontos lenne
köszi szépen