Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

és am mért adod el?nagyobb váltás miatt?
tudom de különben énse nagyon értem hogy hogy sikerült neki így lehúzni. talán valammi kavicsos aszfaltra dölt vagy én nemtudom
én elhiszem, nem kötöszködöm. csak mondtam
hidd el hogy attól van máshol nincs rajta semmi sérülés
akkor meg azzal hírdesd már he
nem a tiedre írtam azt hanem a pirosra :D
valami monyák. de már rég nem ez van, már polini funky leseget a végén
ha lenne privát odairném. a fél matricázás nem szakad le attol h eldöl
nem csúsztam eldölt. még az előző tulajnál. barom állat
az árak ösze visza vannakxd 330ér árulom
nem, nem neked. de látom Büszke vagy rá hogy 2x mentél motorral és 2x elestél vagyis fallnak mentél.
vagy ezt "kitudja ez a gyerek meg nekiindúlt a betonfalnak" nemis nekem írtad ?xDxD
ugy mindekinek.
ha ezt most nekem írod, akkor tárgytalan mert jelenleg nincs semmi :/ nyáron lesz installálva Rs125
_ szeretném jelezni hogy arctalan ember nem ember. adatlapokat emberek töltögetni
volt már nem egy ilyen hírdetéshez szerencsém.
idomheggesztést általába kise írták, mikor megtekinted, nézed a heggesztést a kis kampóösszefogatást. ez mitől van ? eldűlt a motor és elrepedt aztán a rezonanciától tovább repedt. ez már szép nagy kamu :D

ezután kérded hogy volt használva ? áh hetente 1x vol elővéve akkor is átmentünk vele a haverokhoz 100 méterre. ezért vettek új Rs-t ? igen nemgondoltuk hogy nemtudjuk kihasználni. De akkor hogy van benne 4 évesen 20 ezer km ? áh elmentünk túrázni. 50essel nagy túrára ? igen igen. beindítás : mi ez a zakatolás ? csörög ripeg ropog a blokk. ez mitől van ? még hideg xDD

röviden enyi
xDde az nem az én hibámból volt hanem beragadt a gázkar
mimi ? utolso mondatot nem értem
nekem is előfordúlt mikor tanúltam motorozni [ 12 évesen kb simsonal ] hogy poron megcsúsztam..kis dűlés de semmi baja. kitudja ez a gyerek meg nekiindúlt a betonfalnak. jah és ilyenek az amúgy megbecsűlt túrázásra használt motorok
én jobban becsülöm a motorom mint bármint(kivéve bnőmet) és mégis csusztam vele. de értem mit mondtál
rsdanee neked milyen rendszer, vagy dob,tompító van az Rs-eden ? bűncsúnya már bocsánat
jó tudom hogy van 1-2 jó műanyagheggesztő, találkoztam is már heggesztett cuccal. de most arra értem hogy nem hozzá értő megfontolt és megbecsülő gazdája volt. Szerintem
hogy csusztál?
70el? annyival nemmegy a teljesengyári folytott max 40-50et. am meg a hegesztett idom nem rossz ha jol csinálják nekem is az van egy 3cm-s szakaszon és merev. pontott ahova a térded rakod.(legalábbis én)