Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

És akinek nem telik Ibookra hátizsákba és esetleg jobb minőségű vidit akar videókamerával, az mit csináljon? :D Pl én. xD
én egyszeráen megoldottam Ibook hátizsákba LogiTech webcam takra szigszalaggal és kész.
Ez engem is érdekelne. :D Szal mondjátok csak... xD
plz adjatok már valami tanácsot, hogy hogyan és hova tudnám jól rögzíteni a fényképezőmet, hogy tudjak on-board videókat csinálni.
thx
én azon gondolkodtam h csináltatok az egyik barátommal ledes fordulatszámmérőt meg ledes hátsó lámpát
és menyivel fog kb többet menni és az erő menyivel lesz kevesebb egy 14essel mint egy 13assal?
karbit még nemtom majd leveszem a légszűrőt és megmérem.
14eset rakjál rá előre maximum. karbi mekkora rajta?
elvileg 200órát megy egy elemről.
onnan jött a piros h rsv 1000ben is pirosan villog a riaszto és ennyi
Hmm értem. :D Én max azér szedném szét így a műszerfalat ha kicserélném benne a világítást. :D Szal úgy jó lenne piros helyett kék. :D De hát ez megy a mocchoz mert van rajta piros. :/
vizálloval. na
leszedtem az orrot leszedtem a műszerfalat szészedtem beleraktam a ledet furtam rá lukat beragasztottam vizállóta kijön a vezeték és csé
Ötletes am. :D De h kötötted be oda a kis ledet? Szétkellett szedni a műszerfalat?
én vidimre mondj vmit
Pont ma jártam úgy h mentem 90el és kb 5 méterrel előttem kikanyarodott egy kocsis. Szal úgy elég érdekes volt kikerülni. xD
Jól megszívta szegény csávó. :(
mint az enyém. karambol után
előre 15 hátul gyári. nekem igyvan
hellósztok volna egy kérdésem hátha tudtok segiteni.
kicsit tuningolt rsnek mekora láncáttétel ajánlott első hátsó érdekelne most nekem 70es top hengerem van leo vince kipuff de az első lánckerekem csak 13 fogú mekkorát ajánlanátok előre jha és hátra is vagy ott megéri hagyni a gyárit?
ha 1-el nagyobb lánckereket raksz előre attól 6-8 km/h-val fog nőni a végsebesség (legalábbis nekem ennyit nőtt)
hellosztok.Lenne nekem egy olyan kérdésem olvastam már párszor a fórumon h lehet az h abba a vázba amibe am5ös blokk volt ha beletesszük az am6ot akkor a fogaskerék kijjebb csúszik pont annyival h a lánc beleér a védőbe?Ha tudtok vmit pls segítsetek. Köszi
segítettél nem is keveset...köszi
sztem akkor fogaskerék + sport kipuf lesz az alakítás
kipufogóból mit tudnál/tok ajánlani?olvasgattam itt az Arrow-t meg a Gianellit
a Pirelli Sport Demon gumik azok jófélék ?
ja még 1 láma kérdés:az első sárhányót hogy tudom feljebb állítani?mert olyan közel van h 1 apróbb kavics se fér el közte és a gumi közt
meg kellene nézned hogy mekkora az első lánckerék. és talán annál egyel nagyobbat rárakni. de hogyha sok pénzed van egy sport kipu rendszertől sokkal jobb lenne és az elsősorban a fogyasztáson nem dob. reméllem segítettem