Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

mondjuk ahogy nő az utazo ugy a végsebesség is de ez már részletkérdés de a 2es pontba leirtad még mindig tartom
ha emléxel én mondtam, h utazóra mek, nem a végsebességre, és különben is nem hátrány ha megy 120at a gép, jah és 2 dolog, 1 én nem mondtam, h nekem kell 90es utazo, 2 nem kéne irigykedni azért mert másnak a gyári is többet megy, mint neked a 70es rsed, itt a vége megin jot dumáltunk.
zsák a foltját avagy kiszolt a gödörből a luk
ha a megengedett 90-nel mennek, akkor tudod tartani, de ha nem, akkor fölöslegesen strapálnád magad 50es motorral
125ccm nem 1000
mien többiekkel akarod tartani a tempot? 1000es gépekkel?
legjobb esetbe 1 éve motorozol, ha meg akarod ölni magad, akkor vegyél egy 600ccm feletti motort papirok nélkül és menj ki az erdőbe, szted mért van korra lekorlátozva a jogsi és ezzel együtt a teljesitmény motorokon? a te fajtád miatt... részemről én befejeztem.
Nagyobb sebességre vágyom és, hogy tudjam tartani a tempót a többiekkel és még nem vehetek nagyobb motort.. Ezért
na mind1!
lehet h jobban motorozom mint te
De 15 évesen minek neked 100as utazo? elöször tanulj meg motorozni
Basszus már ne haragudj de te mennyit problémázol:D
Már rossz olvasni.Ezzel a mennyit menne végre meg mekkora lenne az utazója.
Vegyél egy 1000res RSV-t azt cső.
50-es motortol ne várj már csodát hogy 100as utazó meg 130 140 végsebesség.
ott vettem a mocit aprilia derbi suzuki bolt
Jól néz ki, de apriliára suzuki sporonost?
unatkoztam. matricázva van meg az egész lefóliázva
jóéjt
most mek. joccak all
alap hogy kevés. hengerhez karbihoz. 13 kb a gyárihoz is jólenne
de a 13 KURVAKEVÉS azért merem! ajánlani a 15-t
hnap jön meg Bence szerint.
felraktad a motorodra a 15ös lánckereket?
de ha már itt tartunk én vennék egy 25ös cbr-t vagy egy 25ös cg-t
az egy vicc volt amit irtam de most leirom komolyan. stage6 direktszűrő;70esnél nagyobb hengert ne mert akk cserélni kell főtengelyt is. 70airsal alu! 21es dellorto karbi . előre minimum 15 hátul 52es lánckerék. 130ból megvan és megy mondjuk 95öt utazóra és 110-115 véget. elég faszán gyorsulva
Hellosztok. esetleg valakit érdekelne hátsó lábtarto,konzollal?5ért.70es pollini henger 15ért? meg még van 1-2 elektromos alkatrész ami megmaradt. üdv mindenkinek
Vagyis nem 100at menne mert elnéztem amit írtál de akkor mennyit menne?(utazóban) Mennyit menne végsebességbe:? Hogy gyorsulna?