Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Belagergo és ha ezek a tuningolásokat elvégzem leht h menne 100 utazóban de nem bírna sokáig a motor....
igaz?
éértem:D
psszt! te meg inkább gondlkozz mielött magyarázol jobban jársz meglehet oldani mindent csak ügyeskedni kell
adtam az én 95ös rsem + ráfizettem.
igen és befér az ujba a régi gondolkozz mielőtt beszélsz de halllod ha raksz bele egy hayabusa motort nem az ujat! a régit! akkor tuti jolesz
egész jó ez a henger. elégé tartós és erős olyan mint az enyém bár a tied erősebb elvileg. különben ha nemvagyok pofátlan menyibe került az rs?
de hogyha esetleg az új rs-be belerakod a régi rs blokkot és azt tuningolod agyon akkor simán fog menni anyit
"125ös zsir uj rs nem bir 110et utazóban. nyilván eltuloztam" soha nemfog menni 100at utazóban egy 50es uj rs
miért ne bírna a 110es utazót a 125-ös?
és akkor kb 4020 méteren gyorsulsz
SEHOGY! ember gondolkodj! 125ös zsir uj rs nem bir 110et utazóban. nyilván eltuloztam. hogy menne 100at utazón? vegyél előre 15ös hátra 20as lánckereket 85ös hengert 21es karbi sportszűrőt és akkor menni fog annyit 150ből megállsz
és ha 120-at fog menni ugye nem tör össze a pici szived?
Ha vennék egy vaciúj rs 50-t hogy kéne feltuningolni h mennyjen 115-t? Meg hogy tartósan bírjon menni 100-at? Ezek mennyiben lennének?
jóféle
hát még az az igazság hogy 1* mentem vele amikor megvettem mióta itt van kisseb átnézésen esett át nem akarok vele később szopni most a szar időben megtom ezeket csinálni.
de mikor mentem vele elég harapós volt:D 80at nagyon hamar elérte jobban gyorsul mint a régi rsem pedig azon 70es polini volt.
és amugy mit hallottál erről a hengerről jóféle?
ez tuti hogy egy 70es top due plus különben hogy megy a motor?
Hát azért egy 85ös csak jobb... :D Meg ha nincs főtengely cserélve akk 85el hamarabb szétmegy... :D
70-85 :D nemmindegy?
Sly kicsit kiborult... :D Am ránézésre a hengerről nem sok mindent lehet megállapítani... :D
hellósztok most vettem egy rs-t és nemtudom hány köbcentis hgenger van rajta a henger TOP de semmi más nincs ráirva vashenger és iylen rózsaszin most nem akarom ezér leveni a hengerfejet hogy megtudjam valaki igy megtudná mondani hanyas itt van egy kép róla.
és a kipufogórómról is várok vélemyényeket.
ez egy leo vince
te nem fucky vagy ő nem tud ilyen szép választékosan írni:D
Szia. Egy jó tanács. Ne idegeskedj. Sokan bunkóznak főleg Bence, de ebben az esetben igaza van. Az ezüst Rs-nek az első villájával tényleg van valami. Csak viszonyítsd a többi motorhoz. Nézd meg hogy az idom íve mind a 2 Rs-nél ugyanolyan mégis az ezüstnél jóval közelebb van az idomzathoz mint a gömbölyű Rs-nél. Nem basztatni akarlak mert szép motorok nagyon, csak több szem többet lát.
hehe
szerintem most összeomlott a fórum,hogy többet nem látogatsz minket
Azért néha gondolj ránk,hiányozni fogsz!