Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nem magyarázkodom bocs mert már elvitték a motort!
magad dolgával foglalkozz hibát lehet találni bárnelyik használt motoron gondolom a tiéd makulátlan.Olvasom ilyen tuning meg olyan sport dob meg 80.-as henger nagy karbi stb egy nagy köpedelem az egész.Befejeztem ezt a fórumot mégegyszer ide be nem teszem a lábam
Nagyon értesz hozzá a sajátoddal törődj tán az irigység beszél belőled!Csak megsugom hogy már a 2008.-ast ma elvitték.csá
Szarok én a véleményetekre!Megnézném én hogy ti milyen gané dombbal jártok.Ebbe benne vannak a gyári csavarok.De nem magyarázkodok én 10 éves taknyos kritikusoknak mindenki törődjön a saját gané dombjával.
:D de nemjo frappánsabb kéne 3 szó max 4
Kressz oktatómnak az volt a kocsijára írva kis betűkkel,,,, Ha ezt a szöveget el tudja olvasni nem tartja be a követési távolságot.""
:D:D
kibaszott vicces szöveget:D
Így meg vágni kellett xD De am az lehet eccerűbb volt. :D Csak amikor mi csináltuk akk még számoltunk vele h lehet jön a rendszám. :D
pont azért mert nem furogatok.
Minimálisan még rajta van... :D:D De am mér vágtad le? :D 2 csavar fogja az idom alatt. :D Én onnan szedtem le. Az indexnek meg fúrtunk új helyet.
ha megnézed a képeim nekem sincs:D
Én még a rendszámtartó is lecibáltam róla... :D
ilyen kéne rá vmi h nem részeg vagok hanem a kátyukat kerülgetem. csak ez hosszu. sorponban 30 cm-s a legkisebb lik
Minek neked rendszám? :D Nem h örülnél h nincsen... xD
az fos. nekem az a lényeg hogy messsziről látni lehessen hogy "van rendszámom". nyilván megy rá kék alapon a csillagok és a H és bellé kell vmi szöveg. nem hosszú
én azt terveztem hogy egy sima fekete fémlapot fényesre polírozok, és mattfeketével ráfújom vmi maszkolásal hogy rs:) de vmi fasza betűtípussal
szeereztem rendszám keretet. vágtam bele lapot. márcsak szöveg kéne. ötlet?
Köszi az infót
ajánlom figyelmedbe a www.onroad.hu oldalt:) sok érdekes cikk van fennt, és ott általában minden friss fontos dolgot közölnek is, ottis lehetett olvasni a hírt miszerint nemlesz rendszám 50esre
kész
Megnézted hogy mikori ez a cikk? (2008.04.27)
már leirták előttem hogy egy évvel ezelőtt még ez volt a tervük...


(Töltsd ki az adatlapod léccives)
http://www.rtlhirek.hu/cikk/16... bpcs ez a jo link a rendszámos dologra
Pont ezen gondolkoztam én is Bence....