Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

folytás kivétel után lesz kb 10 LE max 11, a gyári adatok elég soxor szarok, egyébként papiron 4 kw szal a rendör nem szolhat be érte, meg 50ccm, azt meg ugyse tudja ránézésre megmondani, h mennyivel megy és hány pacis
Hát gyárilag pedig ilyen adatokat írnak ha jól tudom!
Ez hülyeség... Elvileg úgy lenne a szabályos ha a benne hagyja a kipuban a szűkítőt meg a sok szart... de ha kiveszed ,a gyáriból akkor se lesz 14 Le
Ez tényleg igaz, hogy az rs 50-est nem vezethetem segédmotoros jogsival? Mert az rs vmi 14 Le (2008) és a segédmotor meg csak 4 kw vagyis 6 Le körül van és nem 14LE.
Hy all!
szétszedtük a karbit és volt egy kis furcsaság... az uszónál ami van az a kis szelep féleség (T alak a teteje) nah annak nemcsak a teteje megy az uszóval hanem az egész mozog... a tokja is ''kikopott'' vagy hogy mondjam nem tudom mi a kis szelepnek a neve... Remélem érthető voltam na szal annak szabad mozognia vagy csak a tetejének?
Sajna rám kicsi... :D
jah mondjuk 50 sport mocikkal föleg azt lehet, 1 kero elég nehéz, mert orrnehéz
csak mondom, h létezik felujitás is, hol olvastad,h fillérekért veszek?
De am attól még h régi RS nem kell lebecsülni... :) Most visszagondolva nem biztos h ien RSt vennék. Bár az biztos h nagyon szeretem. :P Legjobb h radiális az első fék rajta, szal kurva jókat lehet vele stopizni. :D
hallod előbb még jötél h fillérekért veszel rs.t most meg felujitás? 100nál kezdődik
de igen.
azér mondom, h ennyire nem lehet gyenge a gép föleg 70es létére, 110 a minimum amit tudnia kéne, kaját meg adjál neki
Am az is biztos h a 98as széria az egyik legjobb. :P Am nem sok 50es hengernek a 21es karbi?
Nekem elől 13as lánckerék. 50es henger 17,5 karbi 90es fúvóka. És most is szarul van belőve a karbim mert sokat kap. De legalább magas fordulaton nagyon pörög. :D Én vok 80 kiló és így megy alattam 105t kb 12500as fordulaton. :D De am egy jó karbi beállítással kurva sokat el tudsz érni. :P Meg ha fent lesz a 15ös lánckerék sokkal jobban fog menni végre. Mármint a tied.
de mi a bajod a régiekkel, felujitásrol még nem hallottál, meg nem csak én mondom, h 70esbe rohadt kevés a 95 végsebességnek
azon kivül,h van rsed, mind1ikre igen a válasz, és mentem már rsel, amit emlitettem full gyári 21es karbival, és az tol 110-t 10500nál, és erő is van benne hosszu áttétel ellenére (1998-as)
de régi fogd már fel! neked van rsed? v volt? motoroztál már valaha? szereltél már motort?
egy 80asba csak nem veszik el erő ott ahol 50esbe még van...
mindennnél van jobb
http://www.hasznaltauto.hu/kereso1.auto?start=10&c
ommand=keres&rendezes=1&data=YToxOTp7czo3OiJyZXN1bHRzIjt
zOjI6IjEwIjtzOjExOiJzY3JlZW53aWR0aCI7czo0OiIxMjgwIjtzOjk
6ImthdGVnb3JpYSI7czo1OiJtb3RvciI7czo0OiJrX2hhIjtpOjE7czo
1OiJrX3N6YSI7aToxO3M6NToia19naGEiO3M6MToiMSI7czo2OiJleHR
yYTEiO047czo2OiJleHRyYTIiO047czo2OiJleHRyYTMiO047czo2OiJ
leHRyYTQiO047czo2OiJleHRyYTUiO047czo2OiJleHRyYTYiO047czo
2OiJleHRyYTciO047czo2OiJleHRyYTgiO047czo2OiJleHRyYTkiO04
7czo3OiJleHRyYTEwIjtOO3M6MjoicTIiO3M6NToicnMgNTAiO3M6MTM
6Im9yc3phZ19rZXJlc28iO3M6MToiSCI7czo2OiJ0ZWxqZXMiO047fQ=
=
mit tudné még állitani? Bence most postázot 15-t előre lánckerék. de 13assal ment 95-t 11nél. 70es 19dellorto bazinagy fuvoka 110 . mit állitottál te?
nem tom, semmit nem tok rola, csak azt, hogy hol lakik, hétvégén mek megnézni, miböl gondolod, hogy tudsz jobbat?
Am már nem azért de 2008.ba csak 700.000 HUF volt az RS. Az még távol van az 1 milkától. :D 300 ezerből veszel még rá egy MHR szettet... xD Am az új szériás RSek is tudnak annyit mint a régebbiek. :) Csak okosan kell megpiszkálni. Meg jól kell beállítani stb,stb. Szal mindennek megvan a titka. :D Am egy régebbi RS gyárilag akármennyire megvan nyújtva az áttétele sose fog neked 125t menni... Valszeg annál a hosszú áttételnél már elveszik az erő.
mennyi lenne az a 80as? mutatok feleannyiért 2*jobbat ha tudok