Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

az is igaz, legyen mindenki azzal boldog, amire futja. pont
bármennyit lesz nálam. kitudtam fizetni és atöbbihez sok közöd nincs
azér volt majdnem 1 milla a gép, ami szerintem megbocsáss de nem éppen okos döntés, attol függ, h mennyit lesz nálad.
de nekem ha kettérobban szétesik kigyullag atomtámadás éri akkor is van még 4.5 év gari
hát ide-oda aztán meg vissza vidéken lakom, szal van hova menni
még szép, hiszen a tied 1 éves, ez meg 10 vagy régebbi ( nem mindig rossz a régi és nem mindig jo az uj)
mert hova akarsz te utazni?
már van egyébként gyorsaságim, csak kinöttem magasságilag, Cagiva Prima 50, jah és ora szerint ez is tolt 105-t gyári áttétellet (gps szerint 92) igaz h csal, de orához viszonyitunk
okosan kell tuningolni, meg egyébként ezt én gyárinál hosszabb áttétellel mondom nem gyárival, mert nem a gyorsuláson van a hangsuly nálam, hanem a sebességen, h nagyobb legyen az utazo
először legyen motorod
de ez még akkor is elfogmenni persze már másik tulaj alatt amikor a tiédet olvasztják.
ora szerint? ha annyira bántja a csöröd fotozok neked 1et
Jah egyébként nem baszogatásnak szánom, de az uj rsek 2005 fölött elég gyengét mennek a régiekhez képest, gyárilag 95-t tudnak azthiszem vagy 90-t
hogy menne 125öt? ne nevettess már. kelj fel álommatyi:S
ora szerinti utazora gondoltam, és nyugi menni fog ora szerint 120-125 körül, föleg, h ez régebbi rs, egyébként honnan lopjak 900 ropit? gyurcsány már mindent ellopott
70es utazód lesz max pörög 12000-t és megy mondjuk nem kell nagyzolni 110et HA MINDEN JÓ! DE! az utazo aztjelenti h 60%os fordulaton tudod tartani. szoval 60lesz kb az utazod nem 80.én 400cc alatt nem vennék motort ami használt. az rst is ujonnan vettem szalonbol
tisztába vagyok vele, ha rendesen van hajtva, azért akkor birja nem? nekem egy átlag 80-as utazo kellene, amit tart, sztem ez eléggé kiméli.
nem irom le. hosszu
minél nagyobb a henger mint a gyári annál kevesebbet fog még élni. ennyi minél nagyob b a terhelés annál jobban szarrámegy. nem kivánoktöbbet hozzáfűzni bocs.
hát nem tom, ha hengert, karbit vissza cseréltem sport puffot (ha van rajt) belövöm 50eshez, az meg nem gond sztem, ha mondjuk a főtengő jobban birja a fordulatot, mire gondolsz?
azon te már nem alakitasz vissza semmit. főtengej csapágyak szimering sorolhatnám 5 orán át
én ha megvenném, csak akkor venném, ha adja a gyári cuccokat, igy vissza alakítom, a tuningot meg eladom, motorozni szeretnék nem benzinkutas lenni az 5 literes fogyasztással
én nem vennék tuningoltat. 100 h nem. széthajtott nem ugy használták ahogy kéne szarrákopott stbstb én az enyémre merem mondani h JÓ mert ezt mi raktuk össze szakemberrel és láttam h jo. de ha veszel vkitől kitudja mi van a motorban . ha érted miről beszélek
még nincs hirdetve, csak az osztálytársam szolt, hogy tud 1 eladot, gondoltam megnézem, ha meg nem veszem, már csak a kiváncsiságért is megnézem , kiprobálom, ha meg megveszem, arrol ugy is tudni fogtok
mutad a hirdetést érthető volt
Bella Gergő
9400 Sopron, Harkai út 2/b