Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

mármint tuninggal 80as, gondolom azért érthető volt
Egyébként lehet, hogy én is veszek 1 rs-t hétvégén, kinéztem a 80-ast, szépet tolhat
http://www.vatera.hu/aprilia_r...
nála kérdezz rá plexire, neki kompletten van mindene alkatrésznek
cma@cma-motor.hu
vargaszabolcs@net.info.hu
öket kérdezd meg, nekik vannak bontott olasz motorjaik (talán még japán is passz)
http://www.szatuna.hu/szeltere... feülről az 5. az uj rs plexi, nem tom rámegy-e a tiedre
vatera. keresgélj. bontokat keresgélj v bemész a boltba és rendelsz
nem tudsz, mert ahhoz kell rendszám mivel külföldön is csak ugy engedélyezett, egyébként tényleg igaz, haverom rs-e 98'-as
PLS... Hol tok rendelni 98as évjáratu rs50hez plexitet a használt mégjobb lenne..?
mivan akkor ha átmegyek ausztriába rssel. ugye ott lehet szállitani utast 50esen. akk énis vihetek?
hallod! milyen cimre adtátok fel? 9400 sopon harkai ut 2b Bella Gergő?
Bencének fele ennyi tuningal 50esen ment 1szer 100at, szerintem a tiédnek annyit tudnia kell! Majd azért szólj, hogy hogy sikerült!
de mondomköszi h segiteni szerettél volna
köszi de olyat kérdeztem aki ismeri a motorom paramétereit. azaz 70es alu 19dellorto 13as (nemgyári) elől 110es fuvoka és sport szűrő ja és '08as ez a motor haverodé tuti '06előtti másképp LEHETETLEN hogy ennyit megy. és 06 előtt más motor van az rs ben
Haverom gyári rs 50-je 110-t megy, sztem ha azt a 2-t bedobod előre, akkor ugy 10000, 10500-t fog forogni 100-105-ös végsebességgel. Igaz, hogy neki 21es a karbija, nem tom neked mekkora
km ben mennyit dob 2 foggal több előre? eddig 95 volt 11000nél
soseaztnézd
már mondtam 1 orával ezelőtt h van trapéz
van ilyen 50esben is trapézlámpás. de körlámápás nincsen
tudom,h nem 50es hanem 125-ös, de gondolom ha van 25ösbe, akkor 50esbe is
de am van az is, igen. de kör nincs
ez mióta 50es?
Egyébként meg nem, mert van trapéz lámpás is
csak szívlámpás van és az uj fajta
jó de amikor egy nap 5szőr megállít és minden szarba beleköt már neked is tököd kilesz belőle.
sztem olyan nincs. de várd meg mig vki más is hozzászól, de sztem 100% h nincs
Szevasztok, engem az érdekelne, hogy körlámpás rs 50-t gyártottak? És ha igen, akkor mitől meddig? vagy csak af1-be volt körlámpás?