Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

odaadod a papirt és kinyalhatja a VALOGAM innentől nincs miről beszélni
azér kötött belém egyfolytába mer "ez biztos nem 50-es"
mért kötne? ha akarok szerelek fel 4 pár lábtartot
menyi problémátok van nektek. különben meg ha lenne hátsó lábtartó akkor meg abba kötne bele a rendőr!
az a kis ezüst szemüveggel meg anélkülis tuti hogy pofánlett verve. mekkora a hézag az elsőkerék meg az idom között?milyen villaszöge van annak?..................................
'08 gázkaron korm. suly mért van kiengedve 2cm-t? csak nem szorul?
jaja és facsavarral fel van fogatva
'08 rs en utaslábtarto? jobb első index elvolt törve
gömbölyű ezüst rs-en touno ülés meg vmi szétbaszott dob
egyiken sincs utas lábartó
ha még élőbe is látnám mennyi hiba lenne
de persze mind hibátlan
akkor a sérült rs-en látszik h le van radírozva a dobv biztos nem attól hogy nekidőlt a szaros lapát
az új rs-en a hűtő van szétbaszva de ugye ezt nem lehet a képről megállapítani
az arany kereekü utaslábtarto?
szemmel látható..
lehet hogy a 14-éves kisgyerekeket át tudod baszni hogy szépen fut stb
legalább ismernéd el hogy szart árulsz de nem..
'08 rs hűtőrácsával miujság?
Miért semmi köze a rendörnek hogy honnan van a motor sőt a motorok 80 %-a onnan származik?Legfeljebb abban kételkedhet hogy 50.-es e valójában a felépitése miatt.Sőt elég az adás vételi én a papirjait a motoromnak nem is hordom magammal!Csak adás vételi +biztositás és eddig még nem volt gond pedig már párszor igazoltattak.
olasz papirokkal basz a rendőr csak szólok.
550 e ft az ára teljesen új 73 km.-t futott még benne a gyári folytás gyönyörű új állapotú. 2008 10 hónapban lett forgalomba helyezve Olaszországi származási papirokkal rendelkezik.Betudom számolni a simsont.Debrecenben vagyok helyileg.
syl29-nekk
Sly29nem irtam az előző hozzászólást
Azt szeretném megkérdezni hogy a képen látható legujabb rs 50-es mennyibe kerül? Ebből menniyt lehetne alkudni? Nekem most egy simson s53-om van végsebessége 70 és minden gyári rajta nincs tuningolva és ezt is bele lehetne-e alkudni? Válaszodat nagyon várom. MSN:gerititan@freemail.hu
Tedd fel a szemüveget mert hibátlan a villa szépen egyenesen fut amúgy meg képröl megállapitani bármit is butaság.
miért nem írod oda hogy az ezüst rs villája "kicsit" behajlott?
Aprilia rs 50 gyorsasági sportmotorok 98.-as évj.-tól 2008-as évj.-ig nagy választékban felkészitett állapotban minden motor új akkuval van ellátva olasz papirokkal eladók.Ár 245 e ft.-tól 550 e ft.-ig tel.06 70 459-6036
Azért kérdeztem mert találtam egy 140-eset, de már lenne 130-as is, úgyhogy valszeg az lesz.