Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Helló! Nem tud véletlenül valaki 2005 ös Rs-hez első teleszkópot?
Mert a márkaszervízben mondtak a két teleszkópra 270-ezret
Esetleg ha valaki tudna segíteni megköszönném !
Ha 80-assal jó volt, és a gyertyakép is jó, akkor csak azt tegyétek bele.
Az hogy folyik a benzin valószínű, hogy az úszó a hibás...
üdv! Haverom vett direkt szűrőt az rs-re és azt írták h a fúvókát 10el meg kel növelni. Gyárilag 74es volt benne de először kapott 80asat és azzal jó is volt. Majd most 86os lett bele téve és ezzel eleinte jó v is volt, de mikor mentünk vele 5000alatt elkezdett fulladni és alig akart kipörögni! Állóhelyben pedig ha nyitva maradt a benzincsap elkezdett folyni belőle a benzin. Mi az oka sztetek? nagy a fúvóka neki vagy az úszó akadhatott fel?
csé! már rajtam van a dob. kész az rs megy rendesen, de sajnosmég járatós
'Hali. Engem érdekelne a kipuff dobod! Csak nekem 99'-es évjáratú van és nemtudom h rámenne e? Írj e-mailt ha ha tudsz vmit mondani ( csokosz@gmail.com ) Köszi: Nagy Tamás
mdaneee kösz a segitséget akor várom a jóidőt
köszi
tuti nincs 24-5-6? :D:D:D
az nem jo... nekem legalábbis :D
22 mm a külső átmérője
a karikázott résznél. PONTOSAN :S
italmondo.hu, árlista, 3400 Ft
én most vettem egy 1995ös Aprilia rs 50-et. és azt szeretném megkérdezni, hogy alapból hiányzik róla az első fékkarnál az érzékelő? és hogy olyat hol tudnék venni és mennyiért?
mert amikor behúzom az első féket, akkor nem világít a féklámpa.
A csatlakozásnál?
Mert épp a szobámban van a gyári kipuff
nagyon fontos lenne! valaki segitsen a kérésem az lenne hogy PONTOSAN az uj rsnek(ülésalatt kipuff) a végdob előtt mekkora a cső átmérője FONTOS!még ma :S:S:S:S
Nekem 7es kompresszióm van
De nekem így is kipörög 6.ba is 11 11500at.
Az is sokat jelent, ha a gyujtáselektronikát lecseréled pl egy Top elektronikára, vagy leszűkíted a kipuffnyílást a kipufogónál...
Amugy meg nem tuddsz számottevően szélesebb tartományt létrehozni, mert 2 ütem.
Pucold ki a karbit!
Nézd meg a gyergyaképet is, lehet hogy csak karburálni kell, mivel most 25-30 fokkal hidegebb van mint nyáron, ezért lehet hogy nem úgy működik mint kéne...
Hello!
Nem tudjátok h miért lehet az h az rs-em nem pörög ki normálisan 6.-ba?8000 fölött pörög egy kicsit. 8 - 8.5 benne a kompresszió.
És nemtudom h miért nem megy normálisan. segitsetek légyszi
Most nem arról beszéltünk, hogy dob nélkül menjen, de előbb rezót vegyen, aztán dobot, mert az mellékes, és nem számít annyit!
Azt hogy tudom elérni, hogy a sportrendszerem ne csak 8-10000ig "üzemeljen" hanem szélesebb tartományban?
gyári hengerem van (egyenlőre)
és a henger mekkora?
Gyári (rezó) nem üres belül, a hátsó részében van benn a katalizátor. Az fogja meg igazán a mocit!
Én Gianellit vettem + 14es fogaskereket előre, igy most 75-80 az utazó...
GYárilag meg semmiképp sem üres a rezó, hacsak szét nem vágtátok, és kiszedtétek a katalizátort...
én nem akarok szálguldozni. nekem az kell hogy 90es feltudjak venni utazoba. eddig ment 90et végnek most 70es hengerrel elől 2 fogggal nagyobb kerékkel csak megy ennyit.... nem versenyezni akarok csak elkerülni hogy besüljek 70es henger 19 es karbi gyári rezo(üres belül) sport dob.