Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ha 13asat raksz rá, akkor végsebességre jobban fog menni, de a gyorsulása gyengébb lesz, illetve gyengébbnek fogod érezni! Ha 11eset raksz rá, akkor a végsebessége kevesebb lesz, de gyorsulása jobb, illetve erősebbnek fogod érezni! Szerintem 13asat rakj rá!
Esztergályossal kell csináltatni, mi nagyon sokat kerestünk rá, de csak ez lett a megoldás, még az Aprilia se tud hozni hozzá!
hello!segitsetek!
Ha nekem az első lánckerekem 12es volt és leakarom cserélni egy 13asra akk az h fog változtatni a teljesitményén?vgay 11es érdemesebb lenne?
Eladó Aprilia Rs 50-be 2db első teleszkóp(Marzochi)!
Hibátlan állapotban 99-2005 RS-be való.
Ár:25000Ft.(Írányár!)
Ha érdekel valakit írjon ide!
Látom nem értitek én ezzel azt akartam ki fejezni hogy azért nagyobb az rs 125 az rs 50-estől mert nagyobb a teleszkop és ezért írtam azt
Oké rendben azért köszi a válaszokat!:) Valahogy csak megoldom:)
Igazad van. Ezek a mai fiatalok....
na jó ne szekáljuk am meg ki tudja? manapság már bármi megtörténhet
Mitől a gyerekpezsgőtől? Egyébként B.Ú.É.K. minden RS tulajnak! Lassan itt a tavasz, lehet nyúzni a kis vasakat!
sztem ő az első telóra gondol csak keveri a kettőt lehet h sokat ivott szilveszterkor és még nem egészen józan
Szerintem ő se tudja...
szerintem meg az a legegyszerűbb ha besétálsz egy aprilia szalonba és kérsz egyet!
más a központi telo ? lol miköze a központi telónak a fejidomhoz?
aha az más sajna akkor nemtok segiteni estleg bontókat hivd fel. amugy tudom miylen az nekem a honda mtxemen van iylen megoldás.
Figyeljetek az a helyzet az rs-emmel h a 2006 felettiekhez nem az a zégergyűrű kel lemrt a régieknél csak feltetted és kséz de ezeknél az a helyzet h oylan zégergyűrűje van h rámegy a tengelyre el kell fordítani és 2 csavart átnyomsz rajta majd belecsavarod a fogaskerékbeamin szintén van 2 menetess lyuk nkem azért kéne iylen
Adok 1 linket ahol valószínüleg itt megtalálod ami kell
http://www.kepesmotor.hu/motor...
De lehet hogy hülyeséget mondok de javitsatok ki
Hát én szerintem nem mert én már ültem aprilia rs 125-ösön és asszem 2004-es na mindegy arra akarok ki jukadni hogy az 50-es aprilia kisseb mint a 125-ös és ezért szerintem nagyobbak az idomok is de lehet az is mert nem nagyon tudom de az is lehet hogy azért nagyobb mert a központi telo más.
Hali! szertnék kérdezni h aprilia rs 125 2004es re van fejidomja vkinek?! Jo állapotba! Meg annyit még h szerintetek rs 50-é jo 125-re?:O
igen vezetheti csak sokan fikázni fognak hogy már ilyen motorod van meg stb
az aprilia rs 50-et 14 éves is vezetheti ?
oda nem kell neked gyári aprilia megméred a tengely méretét és bemész egy csapágyboltba hogy neked x méretű tengelyre kel zégergyűrű és kb 30forintból megúszod.
Sziasztok Aprilia rs 50re kellene nekem az a gyűrű ami az első lánckerekt rögzítí az évjárat 2008 ha vaalkinek van szóljon már msn : alika120@hotmail.com
B.U.É.K Minden Motorosnak! Aprilia Rs 50 alkatrészek eladók! HA valakit érdekel az vegyen fel msn-re(forever374178@freemail.hu). Üdv mindenkinek
Viszont