Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hmm.
Nem egy szerelő olvassa ám ezt az oldalt, és lehet, hogy legközelebb éppen neked ad segítséget, itt a "fasszopó"
El kellene gondolkozni, hogy mit írtok ki egy nyilvános fórumra....
naja. hihetetlen! ezér inkább amit tudok apával cserélünk ki. De néha azér X km enként elkelne valami hozzáértőbb kéz. Kár hogy nagyon ritka errefele
az osszes zservízbe ilyen f*sszopok dolgoznak akk ezekszt,nem csak ahova en vittem...
énse vártam meg míg a régi elszakad. Kicseréltettem a szervízbe, és ott roszul rakták ösze a patentszemet szépen hazafele elpattant eltudod képzelni mien ideges voltam. szar munka drágáér.
Hát én most vagyok egy lánccsere előtt, nem akarom megvárni amíg elszakad.. ''DalosVic'' haver tudna mondani egy szép leírást a láncról... Lenne még egy probléma... Az első féklámpa kapcsolója felmondta a szolgálatot (nem is kattog) nem igazán mertem hozzányúlni . Valami tanács vagy egyből kuka.. Esetleg hol tudnék venni?
Heló. szeretnék érdeklődni h 2002 rs fejidom és a két oldasó idom mennyi lenne?
SLY trapéz fejidomot vállalsz?
kipufogó kellene hozzá
egyik haveromnak van egy rieju rs1-ese és nemtalálunk hozzá tuning cuccokat nem tud estleg valaki ugyanolyan Am6-os blok van benne mint az apriliába.
Debrecenbe vagyok elérhető!
Üdvözöllek!Én vállalok!Müanyag javitást fényezést dekorálást!De csak aprilia Rrs 50 tipusokra!Vissza állitom eredeti állapotára olyan lesz akár egy új!Mellékelek pár képet a munkáimról
Hát 7 bar kompressziónál már illik!
anyit az enyém is mozog amióta elszkadt a lánc véglis sztem komoly baja nincsen neki, megy rendesen. ha gondolod vegyél fel msn-re és megbeszélhetünk pár dolgot a motorjainkról
Hy!
mennyire baj az ha az első lánckerekemnél a tengely ki-be mozog egy 2-3 mm-t ? ... vagy ennyit kel mozognia?
Enyémbe már 23 ezer van és ez is megért már egy új dugóra.
Jelenleg 7es kompresszióval rendelkezik
sziasztok!
tudna valaki segíteni?debrecen vagy környékén keresek olyan helyet ahol újrafestenék a motorom.
15ezer után illik dugót cserélni 2ütemű motorban! Mérjetek kompressziót! Ha kevés, dugócsere!
meg 16ezer km-nél is már ugyanezt csinálta
8000alat egyáltalán nem erőtlen csak fölötte van gáz ezért nem értjük:S Asszem 24000km körül van. Meg gyárilag azért 6. ba csak kéne legalább 10ezret fognia. De itt 8nál hirtelen elmegy minden erő.
Erőtlen, 6ban nem fog kipörögni egy motor se teljesen gyári áttéttel! Hány km van benne? Lehet már dugócserés! Kompressziót mérjetek!
Nemlehet hogy elvan állítva a karbija? kevés levegőt kap, vagy esetleg eltömődött a kipuja? de lehet h tévedek
hy! Sztetek miért van az h haverom rs-e 6000től húz 8000ig és utána megáll a tudomány? 6.ba 8500fölé nem is pörög sík területen
MotoXBoy
Légyszives küldj egy email címet a 'veresfonok@gmail.com'-rak,
szeretnék tovább "értekezni" a motor ügyében.
Köszi Veres főnök
igazad van... de ez akkor se kifogás . Ha ma jössz hozd a lánckereket . A leültetésen gondolkodok még...
áááá elfoglalt ember vagyok...külömbenis hozzád jöttem le este baszod akko hogymostam vna le:Pcsak akkor értem rá