Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Én melegítést az első fehér rublikáig szoktam DE ELŐRE SZÓLOK HOGY ÉN SE VAGYOK OTHON AZ ILYENEKBEN.
Köszi
Hali. Lenne egy olyan kérdésem hogy ti meddig szoktátok melegíteni az rs-eket? nagy dilemába vok etéren. nemtudom hogy kb hány fokosan lehet húzni neki. (mármint a viz hány fokos) segítsetek lécci
hali 120 ig van
vagy 80
120
Hanyasig van a km/h óra? meddig van be számlázva?
én irtma elöbb a lorizöld néven.
ez az.
lorizöld a motorodról küldenél képet? Ha tudsz
Majd beletanulsz!
písz emberek.. eladó egy 2001 es rs akit érdkeel irjon 290-ér
Igazad van köszi! csak biztosra akarok menni Mer még annyira nem értek hozzá de majd kitanulom
Ha 1 széria nem tök mind1....igen jó rá!
Helló!
Új vagyok itt Szal a problémám: Nemrég hozzájutottam egy Rs 50hez(amit már nagyon vártam) de nincs rajta oldalidom. Az eladószerint 2003as de sztem 2002es(aképek alapján amiket láttam). Lényeg: tudok szerezni 2003-as idomat és ha estleg az rs-em 2002es akkor jók-e rá az 03as idomok?
köszi
Mi megyünk
Május 1.én ki jön Kunmadarasra? Remélhetőleg addigra már egy jó pár dolog cserélve lesz a motoron... :D
Köszi a gyors választ,
nem kell forgalomba helyezni csak egy adásvételivel bemész a biztositóhoz és biztit kötsz rá és mehetsz is. a látszat csal attól hogy ez nagyobb testű mint egy babetta attól még ugyanabba a kategóriába tartozik segédmotor.
Sziasztok, az a helyzet hogy gondolkozok egy ilyen gép vételén. de fennmaradt pár kérdés. Az a helyzet hogy nemrég mélyültem bele a témába jobban, és ez lenne az első motrom...... Az lenne két fontos kérdése: Az egyik hogy forgalomba kell e helyezni ezt a gépet?, a másik: ehhez elég a "M" jogsi vagy A1 -kell ide? Előre is köszi..........
valaki megtudná mondani 95ös rs50 elsőtelószimering méretét?
Hát az én karbimat nem lőtték be a gyárba... :S Visszavittem 1000es szervízre és az okosok nem cserélték ki a fúvókát a karbiba... Utána később visszavittem megint mert szar volt az indexem és megkértem őket h cseréljék ki... de persze nem cserélték ki... Végül kénytelen vtam magam kicserélni!De be se hangultam am a karbit :D Meg am ezeknél a motorknál a súly is döntő... :D
enyém 90-et ment és menet közbe 12ezernél kiadakdt a mutató mikor jöttem haza a szerelőtől:D
faszán belőtte
Hát igen de ezt nem értem h h mennek annyit gyárilag! :/ Habár addig ok h 100 fölött megy de az se mind1 hogy gyorsul fel addig... Az én RSem gyárilag 85t ment! xD 11es lánckerékkel!
Gyárilag valóban nem mennek ezek szinte semmit, DE 500 km-nél (vagy 1000) már kiszedik a fojtásokat, és ha megdobod egy 13-as vagy egy 14-es első fogaskerékkel + jól be ven lőve a karbi, már meg is van a valós 100kmh. Egy katalizátormentes kipuffal még többre képes...
Az RS a legjobb futóműben, fékekben az erőforrásával is, persze a Derbi GPRel együtt, hiszen a két motor ua. csak az első és oldalsó idom más...