Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Most feltennék egy amatör kérdést:S
Az olajszivattyú tengelye merre található?
Már elnézést de nekem motorom 1általán nem is volt ezelött.
Mégpedig azért mert a családban nálunk senki sem nagyon csípi a motorokat.
Csak én vagyok az:)
De én nagyon imádom is:)
Ezért is kb 2 évet kelett könyörögnöm:S
nekem egy időbe mikor összeraktam a blokkot a nagy dugóbeállás után felöntötttem nívóig és van a blok tetején egy légző amin kis gumicső van nekem ott nyomta az olajat 1 darabig kb 1-2decit kinyomott. Pedig nívóig öntötem és úgy 1 liter ment bele ő beállitota magának 8decire és nekem is szintén az idom belsejére és a központi rugóra nyomta.
Több szivből is vérezhet a géped!PL:olajszivattyú tengelye megkopott s szivárog az olaj ez tipus betegség!Nyomhatja a sebváltóból is a váltó tengely szimeringnél pl.Valamint a kipufogó könyöknél a dús keverék miatt!Röviden ezek a dolgok okozzák az olajcseppeket!
Aprilia rs 50 -hez matrica szettek rendelhetők!Akár fényezés felragasztás is megoldható!10000ft-tól.Tel:06 70 459-6036
Az a jelenség nemtudjátok mikor van amikor a blokk nyomja az olajat az idom belsejére?
enyém spec 2.5-3.5 de van amelyik többet
3-4-5liter
szevasztok. lenne egy kérdésem hozátok. mennyit fogyaszt egy rs 50 es?
Ja és ezen nekem nincs szivató.
Ameddig jó volt olyat csinált hogy mikor beindítottam akkor volt 3ezres a fordulat.Amint megmozdult a vízhöfok mutató aztán magátol szépen lecsökkent 1800ra.:S
Nem ráz inkább ilyen csörgő morgó hangja van.De köszönöm a segítséget.Holnap megnézem ezeket a dolgokat.
7-7500-ig ráz és utána abba hagyja? Akkor érdemes lenne levenni a baloldali burkolatot és a blokkról a a lennkeréken lévő burkolatot. Akkor megtudod nézni, hogy lötyög-e. Ha igen, akkor főtengelycsapágy. De ha esteleg az, akkor érdemes megnézni az olajadagolóját is, mert az is gyakorta megadja magát, de ez csak egy tipp. Az szokott iylet csinálni, hogy főleg hidegen megrázza a motort, és nagy fordulatszámon kisimul.
Az alapjáratnál pedig az elején mennyire rakod rá a szívatot? Mert attól szokott iylen előfordulni, bár az megszünne. Esetleg érdemes kipucolni, hátha valami kosz belekerült, bár attól nem lenne magas, inkább leesne az alapjárat. Úszóházat lenne érdemes megnézni. Jó szerelést!
Hát én is kiszeretném már próbálni minden nap kimek a motorhoz és ráülök.Próbálgatni szoktam hogy majd milyen lesz nyáron
én is most vettem kesztyűt... és szeretném már kipróbálni egy kis racsingolásal... de enyhébb időbe...
Köszi szépen
Használd egésséggel
Ez tetszik a motoros mikulás
Akkor csak hogy ne legyen ekkora csend nálam tegnap járt a motoros mikulás és kaptam töle egy Axo Primato csizmát meg egy kesztyűt:)[Nem dicsekszik]
mindenki megragadt
Mi ez a punnyadás?
egy kis OFF!
fullos kabát eladó!

http://kepesmotor.hu/motoros_k...
Szerintem ha kipuff lenne, akkor alacsony lenne az alapjárat, nem magas!
Nemszokott füstölni.Szoktam nézni mindig.
csak amig hideg addig füstöl.
De aztán nem.Majd még esetleg megnézem nem szív e valahol falsh levegöt meg a légszüröt.
Kiput nemtom lehet kikéne takarítani.De mi annak a szakszerü menete?
Bocsi csak elsö motorom és elég sík vagyok hozzá:S
Az alapjárat témához nézd meg hogy nem kap e valahol falsch levegőt.
légszűrő kipufogó tiszta?
nem füstöl nagyon?