Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

a hamamatsuiak alkottak 1-et:)
jó lecc az de csak 4T 125ccm-be.....
NE NYISSUNK VITÁT!
nem a gixer bikaerős hanem a lánc am hallottátok? gsxr 125 idén jön hozzzánk
bikaerős gixxereken is az van
ja és csak segitség képp 420as lánc kell rá, ird fel .. 2 napig kerestük a szervizesekkel mire megtaláltuk a méretet.
elől 13 hátul a gyári! és mindenképp JT láncszett! 15ből megvan és bikaerős gixereken is azvan.. most raktam énis 70est 4 napja csak azért tudom:) és nekem is ez az áttétel többet ne mert nem birja kevesebbet ne mert szétpörög 50essel is üdv gergő
Na hali all :D!
Lenne egy kérdésem! Még mielőtt renelném az új láncszettet! Most rendelek 70es Top hengert a 2008as RSemre. És olyan kérdést szeretnék feltenni h szerintetek milyen áttétel lenne a legjobb rá? :D
airsal . spanyol. ausztriában igennagy divatja van
milyen hengert tettél rá?
Nekem van telóm de 98-é.Nem tudom h változott-e azóta?:S
amugy 70es pöpec aluval giannelli kipuffal uj láncszetttel(méretben is uj, nagyobb áttét lett) egyrész 90ig huztam 7ezernél 6.ban és kerékreáll még 2esben is ha meghuzom. fuokákal felbaszták. kivan hegyezve...
De ne rakj bele sokat! 1 teli tankba 1 deci olajat rakj plusszba!
jaja csak ha meg sokat rakok akko meg fullad
:_
Kell! A tankba is tegyél 1 kicsit, ezt ki lehet bírni, nem sok az az ezer km!
járatomén járatom én de a faszomtelevanmár a folytonos olajozgatásokkal...KELL EZ?!
Én azt mondom, hogy mindenképp járasd a motorod, ha kell, ha nem! Én legalábbis mindenképpen járatnám! Szerintem legalább 700km-t, de inkább 1000km-t!
nikaszilos alu... szoval? okosat pls
Ez az illesztéstől függ! Van, hogy nicasil-os hengert is kell járatni, ha kicsi az illesztés!
nem úgy van hogy öntöttvasat kell kevesebb ideig járatni, alut meg tovább?
az 1000 km az öntöttvas, meg a perselyes hengerre vonatkozik..
A Ni-Casil-os aluhengert nem kell járatni, csak ha főtengőt cseréltél csapágyakkal (ezeknek kell bejáratódnia).
Persze megszabják a gyártók (pl malossi), hogy járasd 100 km-ert vagy egy órát)
esetelg 1 kis fimol se gáz... de lehet hülyeséget mondtam
szerintem vagy 800km.talán 1000.nem muszáj a tankba olajat önteni de nem fog neki ártani bejáratás alatt.
csáó! a kérdés: mennyit kell járatni egy aluhengert? 70cc. és meddig kell olajat öntögetnem még pluszba a tankba a benzin melllé? (km-ben)
nem baj!
Srácok lenne egy kérdésem.
Az árt a motornak ha a blokkba 4 ütemü motor olaj van?:S
Mert amikor én megvettem lecseréltettem egy szerelövel az olajat és 4ütemü Repsol olajat rakott bele:S