Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

és az am ez a dugócsere stb mennyire fájna nekem meg gondolom akkor több dolgot is kell cserélni igaz?pl szimerringek csapágyak?
m dani köszi szépen :D olyan 94 es asszem amit veszek
állitolag hidegen kicsivel 7 a kompresszió az jó?
bár nem érzem gyengének vagyis nem tom sztem nem az
de am ez még a 3 sebességes széria
ki bazdmeg:D
Mi van kukalakó? Kiszedted az összes könyvedet a kukából?
Persze, nem kötöszködni akartam!
azért írtam, hogy legalább
Buziiiii:D
Ez velejár a 2T élettel....Nekem az AF1 amikor meghalt, akkor rákérdeztünk, hogy mennyi lett volna minden megcsinálva, és(persze minőségi cuccokkal, nem perselyes hengerrel, munkadíjjal stb stb) 130-150 között lett volna.....
Hát már jó is lenne mert így nem olyan fílinges:S
7ezertöl olyan 8500 9ezerig húz 9töl meg már csak erölködik:S:(
Csak néztem bele gyári dugót 11ezer
Mega akkor már csapágyak szimeringek cseréje.Kapásbol rákell most tavasszal költeni vagy 50et.
Hát én már 8bárnál is cserélném a dugót, akkor már csak hetek kellenek és elkopik annyira, hogy kevés legyen benne a kompresszió!
Új vagy régebbi szériást veszel?

Kompresszió legalább 8-as legyen, kipuffot meg tudsz több helyen is italmondo.hu , motorline.hu , citybike.hu, stb
csáó mindenkinek:D a hetekben tervezem egy rs 50 vételezését
nem vagyok műszakilag nulla de azért sok mindent nem tudok:O
azt szeretném megkérdezni h a kompressziónak jó állapot esetén mennyinek kellene lenni és ha kevés akkor hogyan tudnám orvosolni? valamint rávaló kipuffot keresnék olyan jófélét aminek elég jó hangja van? mennyiért lehet ilyesmit kapni és hol, elöre is köszi mindenkinek:D
Fejidom 15000ft.Két oldal idom 30000ft
Persze megoldható
apriliars502@freemail.hu
Sly:egy email címet tudsz dobni, hogy megbeszélhessük?
találtam képeket róla már más is érdeklődött akor csináltam.
megkell gondolnom. képet esetleg feltudnál tenni a henger állapotáról?
egy 10esér vidd.
postázom is.
háát nemtudom menyit érne meg neked ?
egy dugó kell bele meg egy hengerfej mert 70eshez kel a saját hengerfeje.
és te menyire gondoltál jó ár cimszó alatt
1 dugó kell bele nem? különben menyit kérnél érte? engem lehet érdekelne jó áron.
eladó egy rs 70es polini henger csak 1 henger nincs hozá semmi nicasilos bevonat itt ot karcos de tökéletesen működő motorról vették le nekem csak nem épitetem be az enyémbe is van anyi karc és vigan jó.
ha estleg mondv vmit a származása Debrecenből való Újszászitól.
ha érdekel valakit irjon csere is szóba jöhet kp is.
most jön egy sablonos kérdés. Nemtud nekem valaki használtan olcsóér az Rs-emre sportkipurendszert? 60ezreket nemakarok kiadni érte. főleg azért mer nincs :S
ősem úgy gondolta. Bár tény hogy kevés az országban a hozzáértő sajnos. És minden a lehúzásról megy. Mind1 ez van. Ilyen országban élünk