Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Te ne haragudj, de ha az első kép alapján kellene motort választani, komolyan mondom, hogy bottal nem piszkálnám meg.

Tuji
Eladó egy aprilia rs 50, 2 kulcs, 1600km, kitűnő állapotban.(szinte új)
2008-as gyártás..
Korrekt áron: 445000ft

06-20-3919664
nem vennéd estleg le és pár képet nem csinálnál róla?
és az árat igy előre nemtudnád megmondani?
és a motoron miylen légszűrő van gyári vagy sport?
arezógilardoni adob szénszálas én ahogy nézem 70 esé de hétfőre pontosabbat tudok mondani
a kipuffja érdekelne de pár infót mondj már róla milyen márka és hogy tuning e vagy gyári alap nekem egy 70es hengerhez kéne jha és légszűrő miylen van rajta?
menyi lene a kipu?
sziasztok van egy 1996-os rs-em nagyon jó motorikusan csak valami idióta lefestette ha valakit érdekel alkatrész belőle hívjon 06304906559 veszprém
hali. Van karbi is torok is. Vegyél fel az msnem-et megtalálod. Üdv.
Hali! Engem gyári karbi érdekelne '97-es RS50-re, AM6-os blokk. És lehet, h szívótorok is! Üdv.
hello.norbiéskrisz.!
Henger van pollini,perselyes, váltókar az is van de az nem eredeti avgyis letört és meg lett hosszabítva.
üdv.
szia
az msnem: forever374178@freemail.hu

akit érdekel vegyen fel
üdv
engem is érdekelne pár alkatrész. msn-címet tudnál ani is akkor beszélhetnénk. Üdv Márkus Dani
Csá apriliaricsike engem érdekelne két alkatrész nekem az kéne hogy aprilia rs 50 2003-évjárathoz váltó kar vagy esetleg de nem biztos hogy de meg kérdem hogy van 1 e neked 50 ccm hengered?

de inkább vegyél fell msn-re:norbihs@hotmail.com

előre is köszönöm.
hello.Aprilia rs 50 alkatrészek eladók! Pollini henger sport trafó és még sok más . Még minden kapható Üdv
Jólvan köszöntem szépen előre is:)
csinálok róla a héten képet és beteszem neked ide.
Helló! Engem érdekelne az az Airsal henger. msn-re feltudnálak venni és ott megbeszélni?
Eladó egy aprilia rs 50, 2008-06, 2 kulcs, 1600km, kitűnő állapotban, kategória váltás miatt.(szinte új)

Irányár:445000ft
van egy airsal 70ccm osztottkipufogós nicasilos tuninghengerem rs50re ha valakit érdekel,6000ft,hengerfej nélkül!üdv.
kb 13-14ló
Most találtam még egy karbit, azt csak simán SHA 1412 és azt írja a srác, h 14-es szívótorok van. Most akkor mekkora a '97-es AM6-osokon a gyári szívótorok átmérője?
Helló! nem tud valaki egy kuplung kart 2002-es rs-hez?
Igen azt írta is a srác, h robogón volt neki. Egy netről leszedett műszaki kiskönyv ezt a PHBN tipusút írja, igaz nem tudom hányas évjáratú mocira. Atta megírta, h SHA1412M kell rá találtam is igaz ez SHA1412H nem M. http://www.vatera.hu/dellorto_...
És még azt írták drága is, plusz még szívócsonk is kellene hozzá mert ehez 18-as kell, nekem pedig 24-es van. Na mind1 még nézelődök, télen úgyse nagyon motorozok! De esetleg, ha valakinek lenne gyári karbi '97-es AM 6-osra és, ha tényleg 18-as szívócsonk kell hozzá, akkor szívócsonkkal együtt elfogadható árban szívesen megveszem tőle!
Ez eléggé robogó porlasztónak néz ki.

Tuji
A rendőröknek még nem igazán kell a segédmotor igazolás, de ez változni fog és, ha nem lesz levizsgáztatható akkor olcsó ócskavas lesz belőle. Arra ügyelj hogy ne küldjenek bevizsgálásra, mert az bukta, ha ötvenes a hengered, ha nagyobb. Az adásvételi ideiglenesen még elég a segédmotorság " bizonyításához".

Tuji
Esetleg beállíttatni, vagy megnézetni valakivel. Amennyit elmondtál attól még gyújtás mizériája is lehet.

Tuji