Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Jobban megéri, azt találsz olcsóbban is jót, és azért nem 1 kategória!
Túl messze van
Mondjuk még meggondolom
Vagy mégis megér annyit? Őszintén szólva még nem volt sok motoros élményem 15 évesen habár - van 2 db 6-7 éves SRerünk azokkal megyek néha - meg bátyámnak van mos 600as gixxere, egyszer mentem vele - fucking kuplunk - de inkább nem részletezem, elég az hozzá hogy mákom volt hogy füvön próbálkoztam, megiskaptam érte....
Tedd le 125re azt vegyél MOTORT!
Üdv!
waaa nemigaz nembirom ki, ettől a TZR vs RS kérdéstől télleg megfogok őrülníí, az új RS annyira tetszik minden 50esnél jobban a világon de alig árulnak és még azoknak is szánalmasan sok az áruk , TZRekből meg olyan qurvajó ajánlatokat találtam, de tudom, hogy megbánnnám, nincs vkinek 500 alatti ajánlata uj RSre?
Nemis az lenne a baj hogy nincs rá pénz, csak úgyérzem hogy 50ccmes motor egyszerűen nem ér ennyit, de annyira tetszik, mit tegyek segítsetek
csináltam videot róla
estére fennt lesz.
Jah és bemértem GPSel a gépet és elég érdekes eredmény jött ki: Gps 43kmh, Moci meg 42 kmh-t mutatott, lehetséges, hogy az újszériás RSek nem csalnak...
Hali!
Nekem az van, de csak sima fúrt! 115 km/h a vége 11000-es fordulaton (Rábaringen mérve trafival)!
De biztos jobban menne egy kipuval!
Kinek van 70es henger az RSén?
azok még lehet olyanok mint a stroboszkóp
am és 2002esről beszéltem mármint SR-ről
jó várom a videot, ha lesz fényképezőgép(hogy törne el a keze annak aki ellopta) vagy kamera akor csinálok én is vidit neked
hát hallod épp van itt egy 2007 SR 50 az alapjáraton is kurva jól világit hiába kezded huzni a gézt akkorse világit jobban mert már alapjáraton erös fénye van de inkább majd csinálok neked egy videot és elküldöm egyszer hogy nézd meg
Megy a f*szom gyere te inkább ELHISZEM

de minden 50esnek ilyen a scarabeonak az srnek a tzrnek
enyém pedig egyáltalán nem halványul el alapjáraton se ha nemhiszed gyere el és nézd meg
Lehet arrafelé hosszabb egyenesek vannak :-)
Érdekes 2vel is mentem ami járatós volt, és 50et mentek!
több 100km-en keresztül 40el menni nekem se sok kedvem lenne.
A lényeg az hogy hogy elhalványulhat az így normális de ehhez a sebesség kérdéshez nem tudok hozzászólni
soha nem volt még a kezemben bejáratós motor ,és nem is akarom hogy legyen
Hát most nem vagyok beljebb a válaszokkal :-) de azért köszi!
Ez is 2008-as, még bejáratós... 35-nél nem is megy többet, 42 volt a legtöbb, felüljárón lefelé :-)
Remélem ez is normális...
labika megmagyarázza mintha az övé nemhalványolna el
Hát elméletileg nem kéne elhalványulnia, azért van benne a feszültség szabályzó!
ez mindegyik RS-en így van és nincs igaza sztem nagyinak me nekem lemerült az aksi me tompitottal mentem 5000es forgulaton
a gianelliről lökhetnél fel videót
nagyon kíváncsi vagyok mert úgy néz ki h júniusba megrendelem
az enyim is ilyen de 3000es fordulaton már elég jól világít, jah és azért nem világít rendesen alapjáraton, mert nem akksiról megy.
Üdv,

kérdésem lenne,
az normális, hogy az új rs50-en a fényszóró fénye elhal alapjáraton, gázfröccsöt húzva erősödik vissza?