Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Az a kér kis fránya csavar csak az alapjáratot, illetve annak a közelében szabályoz.
Sziasztok!
Segítséget szeretnék kérni tőletek!

A story röviden:
Reggel melegítés közben az RS80-as egyik pillanatról a másikra leállt. Néha be-be indulgatott, de semmi több. Állandóan lefulladt alapjáraton. Gondoltam eltömődött fúvóka lehet.
Szétszedtem, és BINGÓ!
Az egész porlasztót kitakarítottam levegővel, majd összeraktam.
Hoppá.
Be kellene állítani a benzin-levegő arányt. Itt jöttök ti :)

Tud valaki tippet adni, hogyan állítsam be? Hogyan tekergessem azt a két kis fránya csavart :)
Előre is köszi szépen!
csabi1988 msn-re gyere!
Sz.tem a sportlégszűrőt dobd le a ge...ci...be, mert mihelyt egy kis esőt lát, ilyedős lessz a moci,hidd el kurva gáz, mikor a MCdonalds WC-ében kell a kézszárítóval szárítgatni a légszűrőt,mert különben nem tudsz tovább menni.Sajna a haver így járt:(
ELADÓ
SZiasztok! Valakinek tökéletes állapotú Mz Etz 125 -ös papírok nélkül? Csupán 35.000 Huf! Békés megye... ha valakit érdekel képet küldök..
Ok Majd megnézem!Kösz!
Tomirs50!
Szerintem sincs benne folytás, csak nincs a levegőmennyiséghez hangolva a benzinmennyiség.
Nézetsd meg egy hozzáértő szerelővel.
Hát 99-es darab de én a fujtásra gondolok mert szerintunk azt nem vették ki bellőle! A fujtást hogy vegyuk ki?
Hello vagy elvan cseszve az egész beálítása .Látom hogy sportlégszűrő van rajta és nem egy mai darab . Tehát nem valószínű hogy van fojtás benne .Inkább beálítási probléma lessz .Nézesd inkább meg valakivel aki ért hozzá .
Hello! Vetem egy aprilia rs50 -est és le van szabályozva nem tudna valaki segiteni hogy hogy szegyuk ki?
akkor pls vegyél föl msn-re
Címem:gerititan@freemail.hu
pls küldél már rola képet meg adatokat vagy küldj egy linket hogy hova raktad fel h elado mert megnézném zsivesen...
sőt még 400ezret sem
AZ enyém eladó és még 600e-t se kell kidobnod
Sztem megbízható gépek de a régiek szebbek és erősebbek.nekem van 1 99-es évjáratú 115 a vége:)
ha kell msn címet tudok adni
Sziasztok!
Mi a véleményetek az új Aprilia RS 50-ről?Ugyanis szeretnék venni egyet..És nem szeretnék kidobni 600 ezer forintot..Kérlek válaszoljatok..Előre is köszi..
www.nagyvas.hu ne feledd, láncott szettben illik cserélni, lánckerekekkel! (Vigyázz, mert többféle láncméretet ajálgat, a 420 hihető, ez JT lánckerekekkel, CZ lánccal 10 e Ft ból megvan kb!
Szasztok!
Egy '98-as RS50-re keresek 120 szemes láncot. Használt is érdekel. Van valakinek ötlete?
Előre is köszi!
Köszi én is itt néztem de az új rs-hez nem találtam gyárinak az ára kellene a 2007-2008-as modellhez!
Jó estét mindenkinek!
Sürgős nem tudja valaki mennyi 1 új rs-hez a plexi? Gyári kellene mennem kell megrendelni csak nem tudom mennyi! Segítsetek please!
Előre köszi!
Köszi a válaszod:) Hát meghirdettem, remélem rákapnak:D