Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Üdv!
Bocs hogy ide írok,de nem találtam Rieju fórumot sehol az interneten. Az lenne a kérdésem,hátha valakinek volt vele tapasztalata,hogy milyen minőségű? Ma szeretnék venni egy Rieju RS-1 50-es,2000-es évjáratú motort 120.000 Ft-ért. Hallottam olyat is hogy az Aprilia RS 50 koppintása,és hogy az Aprilia alkatrészek jók bele. Segítsetek légyszi. Köszönöm előre is.
hello tudnátok nekem segiteni ,hogy hol kapok 2002 es rs matricaszettet vagy csak a farokidom matricát
Szia!Vietcong.Semmit ne csinálj mert ha megpukkad akkor is azt fogják neki mondani h az eladás után a volt tulaj felelősséget nem vállal.Ennyi ne parázz
295.000 ért vettük meg, de a csapágy nem volt drága, meg amikor felhívtuk a csávót, h baj van akkor mondta, h szerez nekünk hozzá bármit ami kell. De így is rossz volt, h otthon van a motor és rögtön szerelés meg nem lehet vele menni.
és mennyibe volt a motor?
Nálam is hasonló helyzet volt amikor megvettük. Amikor hoztuk haza megszorult egy váltócsapágy, de tudtuk, h semmit nem tehetünk mer az adásvételibe bennevolt h nem vállal felelősséget. Így mi is szereléssel kezdtük.
Bontott blokkalkatrészek eladók rs50hez, rengeteg minden...
msn/email: v.adam1992@citromail.hu
A 6-os pont az ugyan ez csak máshogy fogalmazva
Nem tom a tedben van-e de backhaméban van
HOL a NEM VÁLLAL ? :S:S
Sztem csináltasd meg te úgy hogy csak azt cseréled ki amit kell
Azt mondod hogy majd te megcsináltatod ott ahol te akarod és úgy ahogy te akarod aztán utánna meg leszophat me bejáratós
És ott a NEM VÁLLAL
Meg az a 3 nap az asszem kereskedőknél van és ott lehet menni fogyasztóvédelemhez meg minden hova de itt sehova sem mehet!
nézd itt az adásvételink... az igaz hogy 6 hónapon belül ha meghibásodik vmi főalkatrész a motoron, azt nekem kell kifizetni?
ennyi.
Helló!
Remélem nem baj ha kicsit beleszólok hátha segítek
nálunk ami van motor adásvételi szerződés, nemtom ti milyet írtatok, ez elvileg hivatalos motor adávételi, na mind1
az áll rajta idézem:
,,# Az eladó a vevőt a motorkerékpár műszaki állapotáról, (esetleges) sérüléseiről részletesen tájékoztatta, aki ezt tudomásul vette.
# Az eladó kijelenti, hogy a motorkerékpár per-, és tehermentes, valamint annak tulajdonjogával szabadon rendelkezik. Továbbá kijelenti, hogy a motorkerékpár jövőben előforduló hibáiért szavatosságot NEM VÁLLAL."

Szóval elvileg tájékoztattad az esetleges hibákról, azért h szerencsétlennek pont vétel után állt be, opás, nem tucc mit csinálni vele.
De most gondold el, vennél egy mocit és 2 napra rá beállna te is qrvaideges lennél, nem? szal érthető...

Innenis letöltheted az adásvételit amiről beszélek
Hali!
Sseretnék új papucsokat 2003-as rs 50-re. Az lenne a kérésem/kérdésem, hogy szerintetek melyik lenne a legjobb választás?
A válaszokat előre is köszi!
Üdv
Továbbitottad a levelüket a hatóságoknak! Stb...ezek csak pénzt akarnak! Nem fognak sehova se menni!
mivel? :S télleg nem akartam eladni zsákbamacskát, fogalmam sincs miért állt be
Én nem kinlódnék a helyedben, csak megakarnak félemliteni.....azt hiszed, hogy majd 1 kis RS miatt igazságszakértőt hivnak? Csak azt akarják, hogy fizetsd ki! Valamivel próbáld meg te is őket fenyegetni!
aha ha főtengely nem sérült
Bazzeg nemtudják bizonyítani h szar motort adtam el, nem tudják azt is bizonyítani hogy ő nem rendeltetés szerűen használta... akkor miért nem lehet 50-50 % fizetés? :S
akkor maximum 20 ezer a kár?
az a baj ha megcsináltatod, tuti lehúznak. hogy ez is kell az is kell stb... egy használt gyári hengert 10-15ért lehet rá venni, dugó pedig nagyon jó minőségű max 10
Én szerintem ilyen kis ccm-es motornál ami 2T nem fognak szenvedni ilyenekkel, ha mégis mondhatod azt, hogy nem rendeltetés szerűen használták, meg hogy biztos hajtották!
úgytudom 3 nap... de a lényeg h még 3 napon is belül állt be nemtudom miért :S:S szerencsétlen motor... semmi baj nem volt vele eddig. szerintetek hogy járnék jól? ha visszaveszem és megcsináltatom vagy ha csak megcsináltatom nekik?:S:S