Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

hoppá nem rssel vlt hoppá
hát nehogy már az RS-t basszam földhöz
nem mert tzrel voltam 50ccm arrow cső
hopppá jobb az RS meg a pilótája
00:56:68
te menyni mentél?kint van adatlapomon
'. lettem IV. INJ-ACTOR kupán 100ccm alatt 1.lettem
Milyen időket mentek kakucson?
Hát nagyobb karbiba nagyobb fuvoka kéne...
Hát márka az passz, de képet megpróbálok feltenni róla, ha annyira érdekel.
Ja és egy kérdés hozzáértőknek! Meddig lehet a főfúvókát bővíteni? Addig, ameddig nemdadogja le magas fordulaton? Mert nemtudom, h merjek e még bővíteni rajta, mert én nemvettem fúvókaszettet, hanem az eredeti 85-öset( 19,5-es karbiban 85-ös főfúvoka...na ezt mondjuk nemértettem, mert nekem a 12-esbe volt 98-as) nagyobbítottam meg picit
Tölts fel képeket a motorodról!:)
ha mar a sport legszurot is oda irtad , milyen van benne? mert van sok márka meg stb.... de megis
na azjóóféle:) mennyi volt bele a karbi?:) énis gondolkodtam már rajta, csak még nem olyan nagyon komolyan érdekelt mint most:)
vettem egy 19,5-es dellortot az rsbe. Belőttem és most nagyon megy. húú..a gyári 12-es után..áááá..jó. Most van egy nagyobb malossi hengerem( olyan 70 körüli), karbon membránnal, pollini szivótorok, dell'orto PHBG19,5, sportlégszűrő, meg egy herélt kipu. Nagyon gyorsul. Többet nemtok, h mivan még benne, mint pl elektronika vagy egyebek.
Csak mondom megosztom a tuningoló szellemű motorostársakkal
ertem

kosszi akkor a napokban megmerem
ja, az a karbitól függ, h hány mm... meg kell mérni.
aza karburátortól függ nem az évjárattól!
szijasztok

jo a mocim vééégre a katalizatorba volt olaj, meg a tarcsaba nyolcas volt most kicsereltek az egesz kipufogo rendszert mert mar tiszta rozsda volt meg minden trutyi volt benne, most jol megy, naon faja, am már rég nezegettek sport légyszűrőt, es egyet nem tudok, irja hogy hány mm es pl 28MM / 35MM, nah en azt nem tudom hogy nekem hany mm es kell, esetleg valaki tudja? 2005os évjáratu a mocim
nem értem miért mindíg a végsebességről beszél mindenki...
gyárilag levannak fojtva rendesen...ha nincs fojtás simán viszik a 90-95 öt, afölött meg már áttétel kell ha 110et akarsz menni, tehát az RS is meg a TZR is tudhatja azt a 100-110 et, de ne felejtse el senki az óracsalásokat!
+ ha újabbikakról beszélünk akkor az RS erősebb (9,5LE) (meg szebbis sztem) mint a TZR amiben még a Minarelli blokk van ami 7 LE körüli, és súlyra is megegyezik a kettő, persze a TZR is szép motor, vételkor gondolkodtam is rajt, de az RS győzött.
Az óracsalásról annyit, hogy egyszer jött mögöttem haver 600as Gixivel (K5), én pontosan 68-al mentem neki meg 75öt mutatott az óra, és akkor még az apriliák csalnak?

nekem ez a véleményem
hát ha gyári 50esekről van szó akkor sztem sem viszik a 110.. aztán áttétellel lehet :D bár akkor jó hosszu táv kell neki :)
Hát én nemtudom akkor, sztem mind a kettő 50es gépezet újabb évjáratba nagyon szépek, de ha már régebbiről is feljött a szó, akkor sztem a régebbi RS 50 és a TZR 50 között sok a külömbség. (Régi RS-ek szebbek, mint a régi TZRek) Hát sztem ezek az 50es gyorsasági motorok 90-110 között mennek, de kevés ilyen motor megy 110et bárki mondja is, h 110 a vége. (sztem)
Jön valaki hétvégén kakaucsra?
A szép eléggé relatív fogalom :D RS Powa :D
Féktárcsa... megnéztem, csináltam pár képet, de valószínűleg nem érnek semmit... viszont végighúztam az ujjal a tárcsán keresztben, finoman, és érzőknek a koncentrikus körök... Ez nemtom, baj-e...

TZR vs RS... Sztem újabb évjáratban (kb2004 után) mindkettő gyönyörű. Viszont a régi tzr-ről azt hallottam, hogy lényegesen kisebb, mint a régebbi rs-ek, amik viszont már akkor jól néztek ki... Az én RS-em 98-as, profilomban van kép, viszont a hasonló évjáratú tzr-ek kockák... Én mentem az RS-emmel 107-et, igaz lejtőn, de sztem ez a motor nem is arra van... Legalábbis én nem azért vettem, hogy odaverjek az autóknak a körúton, hanem azért, hogy tanuljak rajta, szokjam...
ugyanaz a blokk van benne mint a 2005 elött rsekben...
Szerintem pont fordítva, haverom TZR-e nem 1 mai darab, mégis 105-110et megy, én órámmal lett bemérve, saját szemmel láttam, viszont az RS meg gyönyörű! Most majd jön a sok okos hozzászólás, hogy az ő RS-e is megy annyit, mentem nem 1 új RS-el, én 1ik se ment annyit, ha megy annyit akkor rakjon fel videót! Új rs-ről beszélek!