Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

úgy jön ide,hogy teljesn felesleges,é értelmetlen egy ennyire széles guma, egy 10 loerős gépre, még akkor is, ha fellel leht rá rakni.
Leírtam, hogy miért értelmetlen, erre te azzal jöttél, hogy "akkor nyilván az akárhányszoros vilégbajnok cég hülye"
Erre írtam azt, hoyg nem hülye, csak követi a divatot.

De nekem tök mindegy, aki akr csak rakjon még szélesebb gumit mint a gyári 130 as bár a 100as is bőven elég lenne.
Már bocs, de hogy jön ide a Gábor versenymotorja? Azért ne tegyük a "divatmotort" a versenysport-gép mellé... ugye.
Hogy kinek milyen bizonyítványa van, az megint nem tartozik ide, ne személyeskedjünk. A kérdés nem az volt, hogy szerinted felmelegszik-e a széles gumi egy 50-esen, hanem, hogy fizikailag mi a felső határ egy rs50-esen :-) Ettől függetlenül jó hogy leírtad ezt a szempontot is, mert nem biztos, hogy értek hozzá.
Ha bármi sértett volna, akkor félreértetted - amit gúnyolódásnak véltél, az csak a tények szembeállítása volt az általad írttal, de nem bántás céljából, csupán ismeretszerzés okán
Minden k36-asra vonatkozó kérdésre azt szoktam mondani, hogy az ár/érték aránya verhetetlen, mellesleg az mz kupások is ezt használják,és nem azért,mert nem telik jobbra.
Nekem volt már fent olcsó "mislen" az dupla annyi volt mint a k63, és szar volt, levettem és elajándékoztam. Nyilván a 3-4szer drágább márkás gumik jobbak.
Azért jönnek ki ekkora gumival,mert EZ A DIVAT!
Ha a bugyirózsaszin lenne a divat, akkor olyan lenne.

Lehet gúnyolódni, meg fölényeskedni, de tessék megnézni mekkora guma van Talma 60 loerő körüli motorján hátul.
Az, meg hogy nem tudod,hogy szélesebb gumival roszabbul fordul a motor, nem rólam állít ki szegénységi bizonyítványt.
És mennyibe számolnád be?
Szia!

Nekem van egy 2007 04 havi rs 125-öm amibe beszámolnám a mocidat!(újkasznis,fehér,magyar szervízkönyves,2kulcs,gari,szerszámkészlet,kevés km)

Ha érdekel hívj fel a 06-20-391-9664-es számon
Hohh, most nézem a 2008-as Aprilia katalógust, amit kereskedőknél osztogatnak, és az rs50-esnél is 130-as már a hátsó gumi... melegszik az
Nem mennyinél, hanem mennyiért
asszem 50esnél is 1000 kmnél veszik ki de a tiedben nincs még 1000 km?
am valaki nem tudja kb mennyiért veszik a ki a folytást a mociból?
oks, köszi, csak azthittem, h van valakinek bontott RSe, és arról megmaradt neki a tükör.
Sziasztok. Eladó a motorom mert hoznám haza a 25 öst.


http://www.hasznaltauto.hu/2038141_aprilia_rs50_20
02
veszel két univerzális tükröt és a probléma már meg is oldódott.
Na hali! Van valakinek eladó tükör? ('98as RShez kellene, lehet felesleges leirnom az évjáratot, de hátha szükséges)
nekem még elöl nem volt gumicserém.most pirelli ML 75van.(nem MT)
Ja és van egy komplett használt láncszettem is.
Hali. Van egy feleslegessé vált Rs 50 hez valo bal oldali kopoltyú( az a kis idom a fejidom és az oldalidom illesztésénél) tom ha esik vagy döl a moci akk ez törik elsőnek,ezért raktam fel. Holnap teszek képeket. Az index jukánál van egy kis sérülés de nem látszik az indextöl. Ha valakit érdekel írjon. További élvezetes motorozást mindenkinek.
A heidenau K63 baszott puha nekem is olyan van elöl
Hát nem tudom, lehet hogy a 18 világbajnoki győzelem, és a közel 90 éves márkamúlt ellenére amatőrök tervezik a Derbiket... végülis lehet
szija emzoli szerinted az jógumi amit wima belinkelt? nemhasznált még ilyet egyik ismerösöd se?
A 130-as guma egy 50 esen az életben nem melegszik be, nehezebb vele kanyorodni, teljesen hülyeség.
Hali wima ez heidenau jo gumi? használtál már ilyet? nehogy kemény legyen mint a pirelli
Ez olyan mint a ne fürgyé le szöveg! "mikor lehetne menni?"..."mikor szeretnél?"
http://www.pasztoy.hu/motor/pr... tessék itt találsz jó árban
3000 a kiszállítás:)