Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Köszi a választ!

Na jó, de egy kicsit zavar, hogy a Derbi GPR50-en 130-as van hátul gyárilag
Nincs mit...ezért vagyunk itt!
120as simán felmegy de semmi értelmét nemlátom akkora guminak elég a gyári 110es is majd ha gixxered lesz arra tegyél 190est:)
Üdv,

lehet az RS50-re szélesebb gumit feltenni 110-esnél?
Köszi!
Köszi!
asszem szerelo lesz belole , azert koccike
Melegiti a motort és ikor már meleg ÓVATOSAN leveszi a tetejét, és szépen LASSAN felönti! Ha bugyborékol, akkor hengerfejes!
És amikor önti bele a vizet,akkor olyant mint ha egybölt tele lenne,de nem,mert mikor megy vele pár kört,máris eltünik az a kicsi víz.
Sziasztok!
Lene egy olyan kérdésem,hogy mért nem tudja haverom teletölteni szerencsétlen rs-ét vízzel?Muszály már meg kérdeznem tölletek,mert rossz nézni hogy pár deci vízzel húzza a gázt Légteleníteni kéne vagy mi?Nekem eddig ilyen problémám nem volt és nem is kelett utánna tölteni.Valaki írja le létszi részletesen,hogy mit kell csinálni!Köszi!
Mit szerencsétlenkedtek sportdobbal meg kiégetéssel... könyöktől flex, aztán talicska nyelet odaheggeszt...azt kész is!
Hali! Valaki ma Szolnokon közületek nem találkozott 2 tanuló motorossal? Mert az egyik én voltam! Egy chesterfield RS-t láttam!
Szia!

Nekem hasonló volt a problémám! Levettük a kipufogót (kurva hangos lesz) és szépen kiégettük! Csakhogy nekem az volt a baj, hogy a katalizátor összecsúszott a csőbe 1 helyre és nem tudott rendesen távozni a gáz! Ígyhát ki kellet halyitani a katalizátort és újra hangolni a karbit (több benya kell) de most megy mint a távirat!

Remélem csak ez a baja a gépednek!

üdv.
na okés akkor 100 ast megpróbélok valahonnan szerezni mert újért nem adok ki egy 10000 est meg most hátra is kell vennem egyet mert már 3 hete szövetig elvan kopva de azzal nemlesz gond a gyári hátul 110/80 de 110/70 est veszek rá jólenne ha használtan megusznám egy tizesből a kettőt
Szia.Igen jó a kilencvenes helyett is. Nekem is 100/80-as lett felrakva az elejére a 90/90-es hejett.
De a motoron fel van matricázva a méretek .És előre 90/90 vagy 100/80 van írva.
ittis 100as a legkiseb az amugy teljesen jólenne a 90 es helyett is? amugy épp azt mondom hogy szinte sehol sincs 90 es ezen az oldalonse
Én nem gumisnál ,hanem egy sima motoros boltban rendeltem. És 8-e volt.
De vann itt is. http://adamoto.unas.hu/
de esetleg ha van valakinek a közelben gumis és nemlenne neki nagy fáratság akkor nézhetne nekem egyet csak ne pirelli mt 75 öt természetesen a postaköltséget meg mindent ugye én állnék ja és maradjunk már jóal 10000 alatt ugyanis ilyen kis méretű gumit használtan nem adhatnak tízezrekért
azért nemteszek olyat mert amit wima küldött linket ottis tizen akárhányezer annyit meg sose fogok kiadné érte csak azabaj itt felénk a használtgumisnál is van minden akár az X5 ös BMW-re a 285/20 as gumit is találsz meg motorra olyan 110/70 töl vannak felfelé rengeteg de ilyen kicsibe egy db se volt és nem is lesz mert nemkeresi senki
Szia. Miért nem raksz fel előre is heidenaut ha a kis rs-re lessz. Én is azt raktam fel ,mert nekem is ilyen gumi volt előtte fent de nem nagyon lehetett fektetni mert elkezdett játszani az eleje. A heidenau újonta 8-10 ezer. Hát nem speciálisan első kerékre való de a réginél sokkal jobb lessz.
hát köszi szépen de a szar pirelli 15000, a dunlop arrowmex meg most akcióban csak 20000... inkább kihagynám
Ember!
Volt fagyálló a hűtővizedben?
Rosszat sejtek....
Szia. Nekem van egy csináltatott . Normálisan néz ki és szétszedhető. Az felesleges lett mert szereztem egy giannellit ami szétszedhető.Ha érdekel jelentkezz.
május 2-3
Szijasztok

van tippetek mitől köpi be a gyertyát a moci? és nincs ereje a mocinak, a maximum sebbessége 30km, amikor megtisztitom a gyertyát elég jól húz a moci, de aztán megint lamha, ma kitisztítottam a levegő szűrőt és olajos benzin volt benne, ez normalis? am azt vettem észre hogy a hengerfejbe ahova megy a gyertya a menetbe olaj vagy valami égés folt lenne, mivel télen nem használtam a mocit ezért víz keletkezett a tankba, ez csinálhatott benne valamilyen komolyabb kárt?

A válaszokat előre is nagyon szépen köszönöm

üdv.Zanin
Helló! Valakinek nincs RS 50hez kipufogó dobja?