Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ha elküldeném a picsába hívja a szakértőket, megállapítja hogy rejtett hiba stb és én szopok:S:S:S
Igen de 2hétig köteles garanciát vállalni, nem?
hát nemtom én elküldeném a picsába, most te honnan tudhatod hogy használta, hány percig füstöltette a gumit stb..
több ügyvéd mondta..... jah meg ha leszarom igazságügyiszakértő jön azt meg nekem kell fizetni :S:S
de állítólag van ilyen 3 nap "gari" vagy micsoda... :S
szard le, nem csinálhat semmit. aláírta az adásvételit amiben szerepel hogy megnézte az állapotát stb.
Csáó! Lenne egy kis gondom, május 2.án eladtam az RS-em , amit 1 éve használtam és ez az egy év alatt mindössze egy kuplungbowden szakadt el... május 4. én hív a vevő, hogy beállt az RS.Leblokkolt a hátsó kerék, csíkot húzott maga után stb... Hívtak szerelőt, és a szerelő megállapította, hogy beállt a blokk, szal valszeg dugó... Na és a lényeg az hogy a csávó azt mondta nekem hogy vagy visszaveszem a motort, vagy kifizetem a hibáját, vagy ha egyiksem akkor perel és hívja az igazságügyi szakértőket stb.... (ami plusz pénz és az is engem terhelne) Mit tegyek? :S
MSN-en tetszik a neved vége!
Hát hol vagytok? Motoroztok? Nekem is kéne
Valaki nem tud olyan oldalt mondani ahol olcsón lehet kipuff renszert vagy dobot venni?
hát én a fünyróó gépezettel:D:D:
holnap ki jön madarasra?
sziasztok!megtudja mondani valaki h a 94es évjáratú rs-nek milyen a gyújtása?
(elektronikius stb.)
felvettelek msn re!
kimegyünk eléd ha nem találsz a reptérre
bencenokia@hotmail.com
karbit takarítsd ki! Nekem is ugyanez volt a gond
wima fasza az rs$ jo a festes goood en is most akarom majd lefujni vagy ugyan ijenre vagy valami fasy'ra de a tied jol ney ki$na csumeee
hello srácok kedvem lenne ha nem veszitek zokon:Pmájus elsején madarasra menni az rs el de egyedül nem nagyon van kedvem és a járást sem ismerem !aki megy ötvenessel és nem zavarnám és tudnánk is valahol találkozni nagyon kérem szoljon!msn cimem///xnas@freemail.hu
Csúsztasd a kuplungot!
akkor szivatóval
de am nem tudom mit akartok 2t motornál 4000 alatt
persze oszt akko télleg semmi benzint nemkapna má ígyis alig akar menni 3000 alatt szinte egyik sebességi fokozatban se szívatot kell rátolni és csak akkor indul meg
Először nézd meg a gyertyát!
hali.
a mocim mostansag egyre gyakrabban csinal olyat,hogy megyek egyenletes sebesseggel, gondol egyet es visszaveszi a gazt.bedadog egy masodpercre de utanna megy tovabb.altalaban magas fordulatszamnal tortenik meg. valakinek van otlete h mi lehet?