Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

miko kéne menni?
Lehet apriliával is
De ha akarsz ladával is jöhetsz!
jólvan okés szija jóéjt
nehhh:dd:d nagyi is hoza a formÁjÁt rendesen :a:a:a kajak lefexek aludni mÁr nem birom rÖhÖgÉs nÉlkÜl:d
milesz ott? csak ladával lehet menni vagy apriliával is?
ottmá rákérdeztem de nem szóóót senki:D
Lehet, hogy én!
Nem jön senki ladányba?
Ja értem, igy már más! És köszi!
nagyi én tudok gumit:Dde az 300 ft és 3 darabos:Dabbol joban kijösz!(amugy nem tudok motor gumit de 25 be kérdezz rá ott tuti vannak emmberek akik ismernek gumist:D:D:D
labi:nem csak mindig amikor valami téma van beszolsz valami kibaszoot nagybaromságot és amiota sport motorozoka forumon_:d mindig meg nevettet tiszelet a kivételnek:P
senkisem tud gumit? nagyon fontos lenne!
Hali!

Ha jó idő lesz akkor mi is megyünk haverokkal Kunmadarasra!
Ladányba ki jön motoros találkozóra?
Mert flegma vok? Vagy miből érezted?
labika vhogy éreztem h te valami ijesmit be fogsz szolni:D:D:D
jo az adatlapod cart:D
hát nekem leszedhetö végdob
mert szét furták már van benne 3 csvar ami tatja!de a faszomat a szájukba nem tom kivolt ijen állat h facsavart tett bele!....
ár az mindegy na jolvan azé ne 15ezer legyen meg olyan gumi legyen ami tapad is kicsit mert nekem hátul heidenau van az még az életbese csúszott meg elöl meg pireli mt 75 arról inkább ne is beszéljünk az egy szar gumi tavaj nyáron vettem használtan gumistol aztmondta 1500ba odaadja mert nemkell senkinekse de szinte zsír új volt ígyhát elishoztam azóta már tudom miértnem vitték el
én ott leszek meg labika is
úgy hallgasd meg h szétvágod a végdobot és nem hegeszted vissza a végét tehát csak az üres cső
nekem úgy szólt mint egy gp-s dob:D
milyen árban gondoltad?
FUCCUN mivan srácccok mindenki alszik?:D ma leszedtem vég doboz az rs röl jááááá nagyon nagyott szolt kiszedtem az öszzes gyapotot belöllle:D überfajjjin:D:D május elsején rem leszz pár rs kinn kunmadarason:Dleet én is lemegyek ha az idöjárás kedvezzz nekemD:me g még sok más motorosnak ma angyon jo idö volt egésznap mocizztam:D remélem még sokan tették ezt:Dnah tovvábi jo alvást cshájjo:D
Hali!
RS 50 re kellene előre gumi csak ne pirelli mt 75 legyen 90/80 vagy 90/70 esetleg ha jó rá 100/80 100/70 bármilyen lehet ami rávaló sürgősen kellene
a probléma megoldódott,akk si+kontakthiba
mire gondolsz?